Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

26 czerwca podczas pięknego, bajkowego przedstawienia pożegnaliśmy mijający rok szkolny.

Było to piękne wydarzenie, pełne emocji i wzruszeń, ponieważ w szczególny sposób żegnaliśmy dzieci, które od września rozpoczną naukę w szkole. Dzieci przepieknie przedstawiły bajkę  o "Czerwonym Kapturku", uśmiechom i tańcom nie było końca. Na koniec Pani Dyrektor w słowach pełnych wzruszenia podziękowała Rodzicom i dzieciom za miniony rok. Następnie pożegnała absolwentów, życząc powodzenia w szkole, a wszystkim dzieciom oraz ich rodzinom spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Data dodania: 2023-06-26 20:53:19
Data edycji: 2023-06-27 12:39:40