Walentynki

15 lutego 2021 roku był dla naszych przedszkolaków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się zrobionymi przez siebie serduszkami. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę przygotowaną przez Radę Rodziców: pysznego lizaka i ołówek z kolorą serduszkową gumką . Dzień Walentynkowy z pewnością można zaliczyć do udanych jako dzień pełen pozytywnych emocji.

Data dodania: 2021-02-15 18:43:28
Data edycji: 2021-02-15 18:51:17