Teatrzyk w przedszkolu

30bstycznia 2023r. gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów ze Studia Teatralnego „SKRZAT” z Krakowa, którzy wystąpili dla nas w przedstawieniu pt. „Przyjaciele z zielonej polany”. Spektakl miał na celu wyjaśnienie dzieciom powiedzeń, że: „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” oraz „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Dzieciom bardzo podobali się bohaterowie: Krówka, Leśny Skrzat, Wilk a szczególnie Batman. Bajka nauczyła dzieci, w jaki sposób pozyskać prawdziwych przyjaciół.

Data dodania: 2023-01-30 12:37:22
Data edycji: 2023-01-31 12:38:19