Teatrzyk '' W cieniu łopianowego liścia''

02.03.2023roku nasze przedszkole gościło aktorów z krakowskiego teatru „Skrzat” z przedstawieniem pt.: „W cieniu łopianowego liścia”. Bajka dotyczyła bezpieczeństwa oraz ekologii. Bohaterowie bajki – mieszkańcy bajkowego lasu zwrócili uwagę na potrzebę segregacji śmieci, uświadamiając, jak wielkim zagrożeniem dla środowiska są niebezpieczne odpady. Spektakl podpowiadał, jak mądrze się ich pozbywać, by nie szkodzić naturze i uczył właściwego traktowania przyrody. W sposób zabawny dzieci przypomniały sobie o znaczeniu znaków drogowych, zachowaniu ostrożności przy przechodzeniu przez ulicę. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu, pokazując tym samym, że mają już dużą wiedzę na temat bezpieczeństwa i ekologii. Dzieciaki podziękowały aktorom za ich występ gromkimi brawami.

Data dodania: 2023-03-02 18:09:39
Data edycji: 2023-03-02 18:10:53