Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Teatrzyk pt. ''Cztery mile za piec''

W dniu 18 listopada 2022 roku gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z teatru „Skrzat” z Krakowa. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl pod tytułem  „Cztery mile za piec”. Główną bohaterką była mała dziewczynka Zosia, która zgubiła swoją gałgankową lalkę Petronelę. Następnie wybrała się w podróż do magicznej krainy w jej poszukiwaniu. Po drodze spotkała kilka rożnych postaci, które chciały pomóc jej odnaleźć zaginioną lalkę. 

Były to: rozśpiewany świerszcz, zabawna  babcia z koziołkiem, groźny wilk, gąski, jawor i jaworowi ludzie, a także dwóch tańczących Michałów.Przedszkolaki wspólnie z aktorami chętnie śpiewały znane, wesołe  piosenki, które urozmaicały cały występ. Oprócz tego grupa odważnych dzieci miała okazję aktywnie brać udział w przedstawieniu, wcielając  się w rolę „gąsek” i „jaworowych ludzi”. Sprawiło im to wielką radość. Po zakończeniu spektaklu wszyscy nagrodzili aktorów głośnymi brawami.

Data dodania: 2022-11-18 12:30:00
Data edycji: 2022-11-18 14:30:38
Ilość wyświetleń: 281

"Aby rozwijać się, wzrastać osiągnąć pewność siebie dzieci muszą dotykać, bawić się, pracować, doświadczać piękna, różnorodności, złożoności świata, muszą rozwijać smak aktywności, twórczości"

Bruno Ferrara
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej