Teatrzyk ''O prosiaczku brudasku''

w Dniu 02.02.2022 nasze przedszkole odwiedzili aktorzy krakowskiego Teatru Skrzat, z bajką  pt. „O Prosiaczku Brudasku”.

Aktorzy przedstawili dzieciom pouczającą bajkę, której głównym bohaterem był  Prosiaczek zwany przez wszystkich Brudaskiem.

Wszystko, co jadł było na dodatek umazane w błotku. Prosiaczek troszeczkę narozrabiał na wiejskim podwórku! Dzieci poznały konsekwencje niezdrowego i niehigienicznego trybu życia oraz oceniały zachowania służące i zagrażające zdrowiu, utrwalały wiedzę o właściwym sposobie odżywiania. Przedszkolakom bardzo podobała się bajka, a to dzięki aktorom, którzy prezentowali pouczające i wesołe piosenki oraz włączali dzieci do przeżywania przedstawienia poprzez ruch i dialog. A na koniec przedstawienia przedszkolaki nagrodziły aktorów brawami.

Data dodania: 2022-02-02 09:13:39
Data edycji: 2022-02-02 18:04:25