Światowy Dzień Książki

23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki. Z tej okazji pani Izabela Muchowska - logopeda przeczytała przedszkolakom książkę Rocio Bonilla "NAJWYŻSZA NA ŚWIECIE WIEŻA Z KSIĄŻEK". Z opowiadania dzieci dowiedziały się, że czytanie książek ma magiczną moc, potrafi przenieść czytelnika w przepiękny świat wyobraźni, daje możliwość stania się kimkolwiek tylko chcemy, odwiedzić miejsca o których się tylko śni.

Dzieci także wzięły udział w zabawie, wspólnie zbudowaliśmy wieżę z książek w przedszkolu. Chętne przedszkolaki mogły także razem z rodzicami zbudować wieżę z książek w domu. Dzięki przesłanym zdjęciom możemy podziwiać ich wspaniałe budowle. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za włączenie się w obchody Światowego Dnia Książki.

Data dodania: 2023-04-26 20:37:50
Data edycji: 2023-04-27 07:53:13