Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia – na ten dzień czekają wszystkie dzieci na całym świecie. Właśnie w tym dniu oczekujemy przybycia wyjątkowej osoby, jaką bez wątpienia jest Święty Mikołaj!

Święty Mikołaj odwiedził dzisiaj naszą Gromadkę Misia Uszatka, obdarowując prezentami wszystkie dzieci. Dzieci były zachwycone! Pięknie ubrane z uśmiechami na twarzach czekały grzecznie wraz ze swoimi paniami. Kiedy Mikołaj w asyście uroczych Aniołków zawitał w sali, zapanowała wyjątkowa atmosfera. Dzieci z wielką radością odpowiadały na pytania Mikołaja a za wspaniałe prezenty podziękowały piosenką i wierszykiem. To był z pewnością udany dzień, który zapamiętamy na długo!

Data dodania: 2022-12-06 16:04:03
Data edycji: 2022-12-06 20:37:46