Sądzimy jabłonkę

Dziś w Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Gromadki Misia Uszatka miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Dzieci z grupy Zajączki wraz z panią Dyrektor, wychowawcami i panem konserwatorem zasadziły jabłonkę Zygmunta Bednarka - drzewko otrzymane w ramach akcji #kwitnącejabłonki - Jabłonki Swawole . Patron jabłonki nie jest przypadkowy. Przedszkolaki postanowiły uczcić pamięć ukochanego głożyńskiego proboszcza, który wychował pokolenia ich dziadków i rodziców.

Data dodania: 2023-03-26 18:57:38
Data edycji: 2023-03-26 18:58:43