Rekrutacja - Przedszkole Publiczne nr 1 im. Gromadki Misia Uszatka w Radlinie

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

W terminie od 1 lutego do 16 lutego można składać wnioski o przjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2024/2025. Wnioski można pobrać ze strony internetowej w zakładce Rodzice/Rekrutacja 2024/2025 lub w sekretariacie przedszkola od 1 lutego 2024 r.

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostanÄ… ogÅ‚oszone 11 marca 2024 r. o godz 9.00. Rodzice kandydata zakwalifikowanego muszÄ… w terminie 12 - 18 marca 2024 r. potwierdzic wolÄ™ korzystania z przedszkola i zÅ‚ożyć oÅ›wiadczenie woli przyjÄ™cia dziecka do przedszkola.

JeÅ›li dziecko zakwalifikowaÅ‚o siÄ™ do kilku przedszkoli, oÅ›wiadczenie skÅ‚adamy tylko w jednej placówce.

Data dodania: 2024-01-17 11:08:30
Data edycji: 2024-01-17 11:11:02

"Aby rozwijać siÄ™, wzrastać osiÄ…gnąć pewność siebie dzieci muszÄ… dotykać, bawić siÄ™, pracować, doÅ›wiadczać piÄ™kna, różnorodnoÅ›ci, zÅ‚ożonoÅ›ci Å›wiata, muszÄ… rozwijać smak aktywnoÅ›ci, twórczoÅ›ci"