Przedstawienie '' Strach ma wielkie oczy''

Dziś  w przedszkolu pojawili się aktorzy z Teatru "Skrzat", którzy przedstawili dla wszystkich przedszkolaków przedstawienie pt.:"Strach ma wielkie oczy".

Dzieci miały okazję przekonać się, że czasem na strach pomaga znana i lubiana piosenka przeganiającą wszystkie lęki i smutki. Przedszkolaki bawiły się wspaniale, jak zawsze było trochę łez i dużo uśmiechu, radości oraz fantastycznej zabawy pełnej niesamowitych przygód.

Data dodania: 2021-11-24 11:55:43
Data edycji: 2021-11-25 07:04:40