Opcje widoku
Podkreślenie linków
Reset

Obchodzimy Dzień Kropki

"Międzynarodowy Dzień Kropki" obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności

Przedszkolaki przyszły ubrane w piękne kropkowe wzorki. Świętowanie rozpoczęliśmy od zapoznania się z dziewczynką o imieniu Vashti. Dzieci wysłuchały jej historii, a także obejrzały krótki filmik o tytułowej "Kropce".

Kolejnym punktem tego dnia było uczestnictwo w wielu zabawach z kropką - przedszkolaki rysowały swoje "dzieła", ozdabiali kropkę, układali "kropkowe" wzory, bawiły się w kodowanie kropki. Dzieci w świetnych humorach brały udział we wszystkich zabawach. To był wspaniały dzień!

Data dodania: 2022-09-15 12:28:00
Data edycji: 2022-09-15 19:53:46
Ilość wyświetleń: 286

"Aby rozwijać się, wzrastać osiągnąć pewność siebie dzieci muszą dotykać, bawić się, pracować, doświadczać piękna, różnorodności, złożoności świata, muszą rozwijać smak aktywności, twórczości"