Opcje widoku
Podkreślenie linków
Reset

Międzynarodowy Dzień Czystego Powietrza

Zanieczyszczenie powietrza jest jednym z najistotniejszych problemów w Polsce. Zajęcia i akcje ekologiczne zachęcają dzieci, rodziców i mieszkańców  do działań na rzecz ochrony naturalnego środowiska. Dzieci wiedzą, że nie wolno palić śmieci. Znają źródła zanieczyszczeń powietrza. W ramach obchodów Dnia Czystego Powietrza w Naszym przedszkolu odbyły się zajęcia promujące ekologiczne postawy dzięki, który Nasza Plane pozostanie czysta.

Data dodania: 2022-09-07 13:50:56
Data edycji: 2022-09-07 21:35:29
Ilość wyświetleń: 329

"Aby rozwijać się, wzrastać osiągnąć pewność siebie dzieci muszą dotykać, bawić się, pracować, doświadczać piękna, różnorodności, złożoności świata, muszą rozwijać smak aktywności, twórczości"