Garść informacji z zebrania

Garść informacji z zebrania :)

1. Nasza grupowa Rada Rodziców pozostała w niezmienionym składzie (co mnie bardzo cieszy ?).
  2. Dzieci 6-letnie obejmuje obowiązek szkolny, w związku z czym dłuższe nieobecności muszą być usprawiedliwiane.
  3. Do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe ( bez kataru, kaszlu, bólów brzucha, itp.)
  4. Dzieciaki będą korzystać z kart pracy (płatne na kontu lub u p. Skarbnik, cena dla 5-latków 124zł, dla 6-latków 128zł.
  5. W razie jakichkolwiek pytań, próśb, problemów zapraszam podczas moich godziny dostępności dla rodziców , w każdy poniedziałek od 15.00 do 16.00
  6. zajęcia dodatkowe:

angielski - wtorki od 08.00 do 9.00

religia ( dla chętnych) poniedziałek od 13.30 do 14.00 oraz środa od 13.00 do 13.30

rytmika poniedziałki i środy od 10.30 do 11.00

1. Kalendarz imprez dostępny jest na naszej stronie pp1.radlin.pl w zakładce dla rodziców najbliższe wydarzenia do

15 WRZEŚNIA – DZIEŃ KROPKI (bardzo proszę o przygotowanie strojów)

Data dodania: 2022-08-31 14:47:53