Festyn z okazji 25-lecia Radlina - Przedszkole Publiczne nr 1 im. Gromadki Misia Uszatka w Radlinie

Festyn z okazji 25-lecia Radlina

Tegoroczny festyn przedszkolny poÅ‚Ä…czony  z obchodami 25-lecia Miasta Radlin, można zaliczyć do bardzo udanych. Pogoda dopisaÅ‚a- choć poczÄ…tkowo siÄ™ na to nie zapowiadaÅ‚o. Na piÄ™knie przystrojonym placu przedszkolnym ciepÅ‚ymi sÅ‚owami wszystkich goÅ›ci przywitaÅ‚a pani Dyrektor. Z okazji jubileuszu naszego miasta odbyÅ‚ siÄ™ specjalny bieg "25 km na 25-lecie Radlina", który rozpoczęła Pani Burmistrz Barbara Magiera, nastÄ™pnie na trasÄ™ wyruszyli Pani Gabriela KieÅ‚kowska i Pan Jan ZemÅ‚o- Radni Powiatowi, trzecia na trasÄ™ wyruszyÅ‚a  Pani Dyrektor, kolejnymi zawodnikami byli licznie zgromadzeni nasi Rodzice wraz ze swoimi pociechami.
Ważnym punktem naszego festynu byÅ‚ konkurs "RadliÅ„scy Miliionerzy"- zawodnicy Å›wietnie poradzili sobie z pytaniami na temat Naszego Miasta, każdy z zawodników zdobyÅ‚ milion :)
Wiele emocji w czasie festynu zapewnili nam nasi Tatusiowe, którzy rozegrali zaciÄ™ty mecz "O Puchar Przedszkolaków". Zaanagażowanie i wysiÅ‚ek widać byÅ‚o w każdym kontakcie z piÅ‚kÄ… oraz okrzyku wÅ‚ożonym w kibicowanie przez widzów.

Podczas caÅ‚ego festynu dzieci mogÅ‚y brać udziaÅ‚ w  zawodach  i konkursach sportowych oraz pobawić siÄ™ w kÄ…cikach plastycznych, gdzie czekaÅ‚a moc atrakcji i niespodzianek.  Wszyscy chÄ™tnie czÄ™stowali siÄ™  smacznymi ciastami ( które upiekli nasi kochani rodzice) oraz zrobionymi przez nasze panie kucharki  frykasami ( smalec z ogórkami, hot-dogi i smażone kieÅ‚baski).
Festyn uÅ›wietniÅ‚ również pokaz gimnastyki artystycznej, przygotowany przez zespóÅ‚ Gim- fit Patas. W czasie festynu odbyÅ‚ siÄ™ również mini koncert Pana Mateusza Sosny, który zachwycaÅ‚ nas swoimi umijÄ™tnoÅ›ciami wokalnymi.

Dzieci podczas festynu miaÅ‚y również okazjÄ™ do zabawy na skakaÅ„cu dmuchanym oraz mogÅ‚y zobaczyć wystawÄ™ maÅ‚ego inwentarza i zrobić sobie zdjÄ™cie w fotobudce. Na zakoÅ„czenie strażacy z OSP GÅ‚ożyny wykonali pokaz, a Policja i Straż Miejska z Radlina towarzyszyÅ‚a nam przez caÅ‚y festyn.

Po uÅ›miechach na twarzach dzieci można sÄ…dzić, że festyn byÅ‚ bardzo udany i czekamy na nastÄ™pny.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB POMOGLI W ORGANIZACJI FESTYNU :)

Data dodania: 2022-06-05 11:35:38
Data edycji: 2022-06-05 22:19:42

"Aby rozwijać siÄ™, wzrastać osiÄ…gnąć pewność siebie dzieci muszÄ… dotykać, bawić siÄ™, pracować, doÅ›wiadczać piÄ™kna, różnorodnoÅ›ci, zÅ‚ożonoÅ›ci Å›wiata, muszÄ… rozwijać smak aktywnoÅ›ci, twórczoÅ›ci"