Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Festyn z okazji 25-lecia Radlina

Tegoroczny festyn przedszkolny połączony  z obchodami 25-lecia Miasta Radlin, można zaliczyć do bardzo udanych. Pogoda dopisała- choć początkowo się na to nie zapowiadało. Na pięknie przystrojonym placu przedszkolnym ciepłymi słowami wszystkich gości przywitała pani Dyrektor. Z okazji jubileuszu naszego miasta odbył się specjalny bieg "25 km na 25-lecie Radlina", który rozpoczęła Pani Burmistrz Barbara Magiera, następnie na trasę wyruszyli Pani Gabriela Kiełkowska i Pan Jan Zemło- Radni Powiatowi, trzecia na trasę wyruszyła  Pani Dyrektor, kolejnymi zawodnikami byli licznie zgromadzeni nasi Rodzice wraz ze swoimi pociechami.
Ważnym punktem naszego festynu był konkurs "Radlińscy Miliionerzy"- zawodnicy świetnie poradzili sobie z pytaniami na temat Naszego Miasta, każdy z zawodników zdobył milion :)
Wiele emocji w czasie festynu zapewnili nam nasi Tatusiowe, którzy rozegrali zacięty mecz "O Puchar Przedszkolaków". Zaanagażowanie i wysiłek widać było w każdym kontakcie z piłką oraz okrzyku włożonym w kibicowanie przez widzów.

Podczas całego festynu dzieci mogły brać udział w  zawodach  i konkursach sportowych oraz pobawić się w kącikach plastycznych, gdzie czekała moc atrakcji i niespodzianek.  Wszyscy chętnie częstowali się  smacznymi ciastami ( które upiekli nasi kochani rodzice) oraz zrobionymi przez nasze panie kucharki  frykasami ( smalec z ogórkami, hot-dogi i smażone kiełbaski).
Festyn uświetnił również pokaz gimnastyki artystycznej, przygotowany przez zespół Gim- fit Patas. W czasie festynu odbył się również mini koncert Pana Mateusza Sosny, który zachwycał nas swoimi umijętnościami wokalnymi.

Dzieci podczas festynu miały również okazję do zabawy na skakańcu dmuchanym oraz mogły zobaczyć wystawę małego inwentarza i zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Na zakończenie strażacy z OSP Głożyny wykonali pokaz, a Policja i Straż Miejska z Radlina towarzyszyła nam przez cały festyn.

Po uśmiechach na twarzach dzieci można sądzić, że festyn był bardzo udany i czekamy na następny. 

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB POMOGLI W ORGANIZACJI FESTYNU :) 

 

Data dodania: 2022-06-05 11:35:38
Data edycji: 2022-06-05 22:19:42
Ilość wyświetleń: 652

"Aby rozwijać się, wzrastać osiągnąć pewność siebie dzieci muszą dotykać, bawić się, pracować, doświadczać piękna, różnorodności, złożoności świata, muszą rozwijać smak aktywności, twórczości"

Bruno Ferrara
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej