Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Festyn rodzinny

Pogoda była piękna...

 

03.06.2023r . w Nasz przedszkolu odbył się Festyn rodzinny połączony z obchodami Dnia Mamy i Taty Z tej okazji dzieci wraz nauczycielami przygotowały wspaniały występ artystyczny dla rodziców. Na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy, które przebrane były w piękne stroje.

Wilekie brawa należą się naszym przedszkolakom, którzy wykazali się świetną grą aktorską oraz starali się jak najpiękniej przedstawić swoją rolę. Tuż po przedstawieniu nasze pociechy wraz z najbliższymi uczestniczyły w festynue rodzinnym, w czasie którego nie brakowało atrakcji i wrażeń. Dzieci mogły wyszaleć się na dmuchanych zamkach. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się punkty malowania twarzy czy brokatowe tatuaże. Cały rodziny pojawiały się w naszej fotobudce, żeby zrobić sobie wspólną pamiątkę. Wszystki mogli również nauczyć się jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy dzięki strażakom z OSP Głożyny. Wiele radości dzieciom dało odwiedzenie stoiska drobnego inwentarza gdzie mogły zobaczyć różne zwierzątka.  Podczas festynu można było również spotkać się z Policją, Strażą Miejską czy dowiedzieć się czegoś na temat nurkowania. 

W samo południe odbył się " Mecz Tatusiów" O Puchar Przedszkola. Walka była zacięta do ostatniej minuty. Oczywiści wszystkim przyświecała zasada fair play

Dla wszystkich dzieci odbyły się również zawody sportowe z nagrodami. Na koniec nasi Głożyńscy strażacy przygotowali pokaz gaszenia pożaru.

Dla wielu z nas były to chwile pełne wzruszeń i emocji.

Swoją wdzięczność i podziękowania składamy dla wszystkich, szczególnie dla rodziców, którzy okazali wielkie serce i pomoc podczas przygotowania festynu, a także po skończonej uroczystości. Dziękujemy za pomoc i wsparcie!

Data dodania: 2023-06-03 17:14:41
Data edycji: 2023-06-06 09:49:51
Ilość wyświetleń: 372

"Aby rozwijać się, wzrastać osiągnąć pewność siebie dzieci muszą dotykać, bawić się, pracować, doświadczać piękna, różnorodności, złożoności świata, muszą rozwijać smak aktywności, twórczości"

Bruno Ferrara
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej