DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

5 listopada na całym świecie obchodzony jest

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

Jest to święto wszystkich postaci bajkowych i znakomity moment, aby przypomnieć sobie niektóre z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale także przekazują nam ważne prawdy życiowe i uczą uniwersalnych wartości moralnych. Przedszkolaki z naszego przedszkola również nie mogły pominąć tak ważnej uroczystości.

W tym dniu, wszystkie Dzieci przyszły do przedszkola przebrane za wybraną przez siebie postać z bajki i wzięły udział we wspólnej zabawie. Podczas zajęć wykonywaliśmy zadania związane z bajkami – rozwiązywaliśmy zagadki, układaliśmy puzzle, rozpoznawaliśmy postacie oraz tytuły bajek z których pochodzą… Odbył się również “Bajkowy Pokaz Mody” podczas którego, każdy mógł zaprezentować swój strój. Nie zabrakło również Baśniowego Balu czy Pociągu oraz zabaw ruchowych z naszymi ulubionymi balonami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowsnieb przygotowanie strojów na ten piękny dzień.

Data dodania: 2021-11-05 07:19:07
Data edycji: 2021-11-06 20:59:49