Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanką każdego malucha - Pluszowy Miś. Nasze przedszkolaki również szczególnie obchodziły ten dzień. W każdej grupie przedszkolnej było bardzo uroczyście i wyjątkowo. Były tańce wywijańce, zabawy ruchowe, prace plastyczne związane z tematyką misia, piosenki o misiach oraz piknik z misiem.

W ten dzień na twarzach Przedszkolaków widniał uśmiech od ucha do ucha.  Już od dawna wiadomo, że dzieci lubią misie, a misie lubią dzieci. Cieszy fakt, że mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” 

 

Nasze przedszkole co roku z okazji tego ważnego wydarzenia organizuje wielkie przedstwienie dla Misia Uszatka. W tym roku dzieci rówież przygotowały niespodziankę dla misia choć w innej formie niż zazwyczaj. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu, który nagrały dzieci.

https://www.youtube.com/watch?v=13F65N-KTFY&feature=youtu.be&ab_channel=NataliaWaler

Data dodania: 2020-11-24 13:45:59
Data edycji: 2020-11-25 08:52:52
Ilość wyświetleń: 448

"Aby rozwijać się, wzrastać osiągnąć pewność siebie dzieci muszą dotykać, bawić się, pracować, doświadczać piękna, różnorodności, złożoności świata, muszą rozwijać smak aktywności, twórczości"

Bruno Ferrara
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej