Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanką każdego malucha - Pluszowy Miś. Nasze przedszkolaki również szczególnie obchodziły ten dzień. W każdej grupie przedszkolnej było bardzo uroczyście i wyjątkowo. Były tańce wywijańce, zabawy ruchowe, prace plastyczne związane z tematyką misia, piosenki o misiach oraz piknik z misiem.

W ten dzień na twarzach Przedszkolaków widniał uśmiech od ucha do ucha.  Już od dawna wiadomo, że dzieci lubią misie, a misie lubią dzieci. Cieszy fakt, że mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” 

 

Nasze przedszkole co roku z okazji tego ważnego wydarzenia organizuje wielkie przedstwienie dla Misia Uszatka. W tym roku dzieci rówież przygotowały niespodziankę dla misia choć w innej formie niż zazwyczaj. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu, który nagrały dzieci.

https://www.youtube.com/watch?v=13F65N-KTFY&feature=youtu.be&ab_channel=NataliaWaler

Data dodania: 2020-11-24 13:45:59
Data edycji: 2020-11-25 08:52:52
Ilość wyświetleń: 584

"Aby rozwijać się, wzrastać osiągnąć pewność siebie dzieci muszą dotykać, bawić się, pracować, doświadczać piękna, różnorodności, złożoności świata, muszą rozwijać smak aktywności, twórczości"

Bruno Ferrara
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej