Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień edukacji narodowej

„Naszym Paniom dziś składamy słoneczne życzenia: zdrowia, szczęścia i radości, i marzeń spełnienia…”

Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

 Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z grupy Kotków, Kaczuszek i Zajączków pod kierunkiem Pani Ani, Sylwii, Judyty i Weroniki. Za ciekawy i udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

  Po części artystycznej, głos zabrała pani dyrektor  dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy.

Na koniec głos zabrały mamy z Rady Rodziców, które również podziękowały wszystkim pracownikom jak i nauczycielom za ich pracę. Zostały również wręczone upominki dla wszystkich.

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM ZA PAMIĘĆ I ŻYCZENIA!

 

Data dodania: 2022-10-14 12:41:23
Data edycji: 2022-10-14 19:54:51
Ilość wyświetleń: 417

"Aby rozwijać się, wzrastać osiągnąć pewność siebie dzieci muszą dotykać, bawić się, pracować, doświadczać piękna, różnorodności, złożoności świata, muszą rozwijać smak aktywności, twórczości"

Bruno Ferrara
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej