Dzień edukacji narodowej

„Naszym Paniom dziś składamy słoneczne życzenia: zdrowia, szczęścia i radości, i marzeń spełnienia…”

Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z grupy Kotków, Kaczuszek i Zajączków pod kierunkiem Pani Ani, Sylwii, Judyty i Weroniki. Za ciekawy i udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po części artystycznej, głos zabrała pani dyrektor  dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy.

Na koniec głos zabrały mamy z Rady Rodziców, które również podziękowały wszystkim pracownikom jak i nauczycielom za ich pracę. Zostały również wręczone upominki dla wszystkich.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM ZA PAMIĘĆ I ŻYCZENIA!

Data dodania: 2022-10-14 12:41:23
Data edycji: 2022-10-14 19:54:51