Dzień Edukacji Narodowej

Słońce za oknem, zaproszeni goście  i wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci, to wszystko układa się w jedną, niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola.

Bo w przedszkolu 14 października to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze.

Świętują więc: pani intendentka, pani księgowa, panie pracujące w kuchni, panie woźne, pan  konserwator i panowie dozorcy.

Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie.

Krótki występ artystyczny, a w nim jakże piękne wywołał uśmiech na ustach wszystkich pracowników, a gromkie brawa dla dzieci odzwierciedliły uznanie dla wszystkich przedszkolaków.

To wyjątkowy, jesienny dzień! Życzenia złożone przez Panią Dyrektor oraz Pani Martę Pazik Przewodniczącą Rady Rodziców wlały w serca pracowników przedszkola dużo otuchy i dodały sił do podejmowania wyzwań, jakie czekają w ciągu roku szkolnego.

Serdecznie dziękujemy naszym  milusińskim za pamięć, życzenia piękne kwiaty oraz własnoręcznie zrobione laurki.

Data dodania: 2021-10-14 10:02:20
Data edycji: 2021-10-14 10:49:30