Dzień dziecka

" Uśmiech dziecka największym skarbem"

Dzień Dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. W Polsce jest obchodzone 1 czerwca, a każdy rodzic o nim pamięta.

W przedszkolu tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Przygotowano wiele atrakcji.

Nasze obchody rozpoczęliśmy już w poniedziałek 31 maja kiedy dowiedziły nas tiry z firmy Sachs Trans, dzieci miały okazję wejść do środka, a przy okazji dostały upominki od firmy.

1 czerwca od samego rana czekały na dzieci atrakcje, dzięki którym na twarzyach pojawiły się uśmiechy.

Przedszkolaki miały okazję poskakać na dmuchanym zamku, zobaczyć z bliska wóz Straży Miejskiej. Poza tym w każdej grupie odbyły się gry, zabawy i tańce oraz wiele innych atrakcji.

Oczywiście nie mogło zabraknąć słodkich niespodzianek.

Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!

Data dodania: 2021-06-01 16:04:17
Data edycji: 2021-06-01 16:17:40