''Cała Polska Czyta Dzieciom''

W tym roku miedzy 26 maja a 2 czerwca obchodzony jest XX Jubileuszowy Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Lubimy czytać polskich autorów!” w ramach kampanii "Cała Polska Czyta Dzieciom". Ta inicjatywa wspiera prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży w bardzo prosty sposób. Wystarczy czytać dzieciom 20 minut dziennie. Codziennie!
Z tej okazji każdą z grup odwiedziła Pani logopeda Izabela Muchowska, która opowiedziała dzieciom dlaczego cztanie książek jest bardzo ważne oraz czytała dzieciom fragmenty książek.
Zachęcamy rodziców do włączenia się w akcje i czytanie dzieciom codziennie!  :)

Data dodania: 2021-05-31 21:50:01
Data edycji: 2021-05-31 22:38:28