Czcionka:

Kontrast:

BAJKOWE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Jak mówią słowa znanej piosenki "Wszystko ma swój czas" a czas nauki i zabawy w roku szkolnym 2017/2018 dobiegł końca.

Z tej okazji w dniu 25 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Pani Dyrektor Grażyna Gatnar przywitała gości oraz podziękowała wszystkim za cały rok pracy, szczególne słowa uznania skierowała w kierunku całej Rady Rodziców za pomoc i okazywaną życzliwość.

Wśród zaproszonych gości byli zastępca burmistrza Miasta Radlin Pan Zbigniew Podleśny, Pani Katarzyna Huwer- główna księgowa MZOPO, rodzice naszych przedszkolaków oraz cały personel naszego przedszkola.

Na zakończenie dzieci wystawiły przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków", które było zwieńczeniem całorocznej pracy na zajęciach teatralnych i tanecznych  w ramach projektu Unijnego "Radlin z sercem dla przedszkolaków". Grupa teatralna prowadzona przez Panią Aleksandrę Dziuba natomiast grupa taneczna prowadzona była przez Panią Sylwie Gorodczańską  pozostałe grupy przedszkolne również wzięły udział w przedstawieniu  i mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami aktorskim oraz tanecznymi.

Po uroczystym zakończeniu na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. "Ziemi Radlińskiej" dzieci rozeszły się do swoich sal gdzie otrzymały dyplomy oraz upominki od Rady Rodziców na zakończenie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie oraz za współpracę w ciągu całego roku szkolnego.

Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów i radości w szkole, a wszystkim dzieciom życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Data dodania: 2020-07-15 11:34:54
Data edycji: 2020-07-15 11:36:10
Ilość wyświetleń: 12

"Aby rozwijać się, wzrastać osiągnąć pewność siebie dzieci muszą dotykać, bawić się, pracować, doświadczać piękna, różnorodności, złożoności świata, muszą rozwijać smak aktywności, twórczości"