Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

BAJKOWE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Jak mówią słowa znanej piosenki "Wszystko ma swój czas" a czas nauki i zabawy w roku szkolnym 2017/2018 dobiegł końca.

Z tej okazji w dniu 25 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Pani Dyrektor Grażyna Gatnar przywitała gości oraz podziękowała wszystkim za cały rok pracy, szczególne słowa uznania skierowała w kierunku całej Rady Rodziców za pomoc i okazywaną życzliwość.

Wśród zaproszonych gości byli zastępca burmistrza Miasta Radlin Pan Zbigniew Podleśny, Pani Katarzyna Huwer- główna księgowa MZOPO, rodzice naszych przedszkolaków oraz cały personel naszego przedszkola.

Na zakończenie dzieci wystawiły przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków", które było zwieńczeniem całorocznej pracy na zajęciach teatralnych i tanecznych  w ramach projektu Unijnego "Radlin z sercem dla przedszkolaków". Grupa teatralna prowadzona przez Panią Aleksandrę Dziuba natomiast grupa taneczna prowadzona była przez Panią Sylwie Gorodczańską  pozostałe grupy przedszkolne również wzięły udział w przedstawieniu  i mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami aktorskim oraz tanecznymi.

Po uroczystym zakończeniu na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. "Ziemi Radlińskiej" dzieci rozeszły się do swoich sal gdzie otrzymały dyplomy oraz upominki od Rady Rodziców na zakończenie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie oraz za współpracę w ciągu całego roku szkolnego.

Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów i radości w szkole, a wszystkim dzieciom życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji.

 

Data dodania: 2020-07-15 11:34:54
Data edycji: 2020-07-15 11:36:10
Ilość wyświetleń: 953

"Aby rozwijać się, wzrastać osiągnąć pewność siebie dzieci muszą dotykać, bawić się, pracować, doświadczać piękna, różnorodności, złożoności świata, muszą rozwijać smak aktywności, twórczości"

Bruno Ferrara
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej