Akcja '' Bajkowi Adwokaci''

W dniu 24 kwietnia  w  Naszym przedszkolu zakończyła się akcja Bajeczni Adwokaci.

Dyrektor, nauczyciele oraz wszystkie przedszkolaki z całego serca dziękują Pani mecenas Marzenie Hnida za możliwość udziału w tej niesamowitej inicjatywie. Historia wilka Filipa i jego przyjaciół przybliżyła nam zawód adwokata, pokazała, że dobro zawsze zwycięża. Wiemy już czym jest toga, akt oskarżenia i odszkodowanie. Mamy nadzieję, że za rok Miś Adwokat znów odwiedzi nasze przedszkole.❤️❤️❤️???

Data dodania: 2023-04-27 07:07:52
Data edycji: 2023-04-27 07:08:33