Czcionka:

Kontrast:

''11 LISTOPADA'' PAMIĘTAMY!

"Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! "

Dziś w Naszym  Przedszkolu  świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.
10 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca  rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym roku w obchodach uczestniczyli również rodzice z  grupy Myszki. Dla uczczenia tego święta dzieci z wszystkich grup,  rodzice oraz pracownicy przedszkola ubrani w barwy narodowe zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu o godz.

Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.

Data dodania: 2022-11-10 11:33:47
Data edycji: 2022-11-10 19:19:01
Ilość wyświetleń: 191

"Aby rozwijać się, wzrastać osiągnąć pewność siebie dzieci muszą dotykać, bawić się, pracować, doświadczać piękna, różnorodności, złożoności świata, muszą rozwijać smak aktywności, twórczości"