11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości

Piękne są nasze
Barwy ojczyste.

Czesław Janczarski

Pielęgnując tradycje polskie 10 listopada. w Przedszkolu  obchodziliśmy rocznicę Odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy

dla Nas – Polaków dzień. Podczas świętowania rozwijaliśmy wśród dzieci poczucie przynależności oraz poszerzaliśmy wiedzę na temat własnej ojczyzny.

Przedszkolaki zostały zapoznane z historycznymi wydarzeniami. Utrwalały nazwy symboli narodowych.

Na zakończenie o 11:11 ubrani w barwy biało- czerwone i z zachowaniem właściwej postawy odśpiewaliśmy hymn Polski „Mazurka Dąbrowskiego”

Data dodania: 2021-11-09 16:29:20
Data edycji: 2021-11-11 10:48:38