DNI OTWARTE
Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni otwarte do naszego przedszkola, które odbędą się:
30 i 31 maja w godz. 9.30-11.30
oraz 15.00-17.00

2015-10-18 17:09

Nauczyciel prowadzi za rękę, otwiera umysł, kształtuje przyszłość. 14 października w naszej placówce obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Dzieci z grupy "myszki" zaśpiewały i zatańczyły dla naszych drogich nauczycieli oraz pracowników przedszkola. Życzymy wszystkim wytrwałości i radości płynącej z przekazywania wiedzy.

Sok marchwiowy pyszny jest i zdrowy

2015-10-04 14:50

W grupie "myszek" w czwartek od rana było wielkie zamieszanie. Każdy przyniósł do przedszkola jabłko i marchewkę. Najpierw była krótka degustacja i konkurs: czy to marchew? czy jabłuszko? Następnie mycie, obieranie ze skórki i w końcu wyciskanie soku. Soczek wszystkim bardzo smakował. Przedszkolaki dobrze wiedzą, że marchew i jabłko są bogate w witaminy, dlatego chętnie je zjadają i śpiewają: "witaminki dla chłopczyka i dziewczynki, wszyscy mamy dziarskie minki, bo zjadamy witaminki."

Dzień chłopca

2015-09-30 21:45

Dziś dzień chłopca, a zatem wszystkim kochanym chłopcom życzymy: samych słodkości, jak najszybszych samochodów, najciekawszych przygód, wesołych zabaw z super dziewczynami w przedszkolnych murach. Dziękujemy Radzie Rodziców za zakupienie podarunków dla chłopców i słodkości dla dziewczynek.

Dzień marchewki!

2015-09-26 21:42

"Pajacyki" obchodziły dzień marchewki. Przedszkolaki dowiadywały się jak ważna dla zdrowia jest marchew. Dzieci kolorowały sylwetki marchewek, rozwiązywały zagadki w końcu przegryzały marchew. Nie mogło również zabraknąć soku z marchwi, który jest pyszny i zdrowy. Od dziś zamiast chipsów- krążki z marchewki.

Kotki pieką ciasto

2015-09-26 20:55

W "kotkach" praca wre! Dzieci przygotowywały ciasto i ucierały jabłka na jabłecznik. Było rozbijanie jajek, sypanie składników do miski i mieszanie mikserem pod czujnym okiem pani, aby było bezpiecznie. Ciasto wyszło! Palce lizać....wszystko zjedzone. Kolejnego dnia dzieci suszyły owoce: banany, śliwki i jabłka.

Dzień przedszkolaka

2015-09-21 18:37

21 września był w naszym przedszkolu dniem szczególnym, gdyż obchodziliśmy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Świętowanie rozpoczęło się od wesołego przemarszu. Wszystkie przedszkolaki śpiewając i grając na instrumentach maszerowały po całym budynku, wiwatując na cześć przedszkola. Następnie wszystkie grupy zaprezentowały się koleżankom i kolegom w popisach wokalnych. W końcu świętowanie przeniosło się do sal, gdzie każda grupa na swój sposób celebrowała ten dzień. Dziękujemy rodzicom, którzy wsparli naszą inicjatywę i pomogli nam w organizacji imprezy. K. Glenc

Teatrzyk "Dyzio Leniuszek"

2015-09-14 20:56

14 września w naszym przedszkolu odbył się teatrzyk. Aktorzy w bardzo humorystyczny sposób przekazywali przedszkolakom rady na temat kulturalnego zachowania. Zabawne scenki przedstawiały negatywne cechy bohatera Dyzia Leniuszka, których nie należy powielać.

Wesołe skakanie

2015-09-14 20:40

W poniedziałek 14 września na dzielne przedszkolaki czekała niespodzianka- dmuchany skakaniec! Dzieci z wszystkich grup miały okazję skakać i bawić się. To był czas fantastycznej zabawy. Na twarzach dzieci malował się uśmiech. Dziękujemy za wspaniałą atrakcję.

Bądźmy uważni, bądźmy ostrożni!

2015-09-09 22:37

W tym tygodniu większość grup naszego przedszkola omawia tematykę związaną z bezpieczeństwem na drodze. Przedszkolaki uczą się jak prawidłowo przechodzić na drugą stronę ulicy oraz jakie zachowanie może być przyczyną wypadku. Drodzy rodzice pamiętajcie by wasze pociechy były zawsze dobrze widoczne na drodze. Nośmy odblaski!

Pierwsze dni w przedszkolu

2015-09-09 22:19

Za nami pierwsze dni w przedszkolu. Trwa okres adaptacji. Dzieci poznają kolegów i koleżanki, swoją panią, zwiedzają pomieszczenia w przedszkolu, przyzwyczajają się do nowych zasad i reguł. Naszych dzielnych przedszkolaków wita Miś Uszatek, który dodaje otuchy tym milusińskim, którzy jej potrzebują. Dzieci podzielone są na grupy, których nazwy nawiązują do przyjaciół Misia Uszatka, są to: zajączki, myszki, kaczuszki, pieski, kotki i pajacyki. We wszystkich grupach od pierwszych chwil rozbrzmiewa muzyka, słychać gwar i dobrą zabawę.

Strony: | 1 | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | 18 |