Aktualności

NOWA STRONA INTERNETOWA


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. ADRES NOWEJ STRONY TO :

radlin.online/pp1

 


regulamin_konkursu_plastycznego.pdf

Święto strażaka

Święto strażaka

2016-05-12 21:21

6 maja nasze przedszkolaki odwiedziły strażaków z okazji ich święta. Dzieci złożyły życzenia i wręczyły upominki. Strażacy pokazali dzieciom wóz strażacki, ubrania strażackie oraz sprzęt gaśniczy. Kochani strażacy dziękujemy Wam za trud waszej ciężkiej i niebezpiecznej pracy.

Wizyta w przychodni lekarskiej

Wizyta w przychodni lekarskiej

2016-05-05 21:14

29 kwietnia przedszkolaki z gr. "kotki" odwiedziły przychodnię zdrowia. Była to wizyta kończąca tematykę tygodnia o zdrowiu. Pan doktor Zaik oprowadził dzieci po przychodni i przypomniał zasady dbania o zdrowie.

Zajęcia otwarte w grupie "kotki"

Zajęcia otwarte w grupie "kotki"

2016-05-05 21:04

27 kwietnia w gr. "kotki" odbyły się zajęcia otwarte. Tym razem tematem zajęć były eksperymenty z wodą. Przedszkolaki przeprowadzały doświadczenia i sprawdzały, które substancje rozpuszczają się w wodzie, a które nie. Ponadto dzieci były świadkami ciekawych doświadczeń z octem, solą i drożdżami. Dziękujemy rodzicom za przybycie.

Zajęcia otwarte w grupie "zajączki"

Zajęcia otwarte w grupie "zajączki"

2016-05-05 20:59

26 kwietnia w grupie Zajączków odbyły się zajęcia otwarte z udziałem Rodziców.

Zajęcia otwarte w grupie "myszki"

Zajęcia otwarte w grupie "myszki"

2016-04-21 21:48

20 kwietnia odbyły się zajęcia dla rodziców z gr. "myszek". Tematem zajęć była tęcza. Dzieci grały w grę kolorów i oceniane były przez rodziców. Następnie miała miejsce improwizacja muzyczna "słońce i deszcz", zakończona tęczą. Na zakończenie dzieci wraz z rodzicami bawili się w kolory z pomocą chusty animacyjnej. Dziękujemy rodzicom za przybycie i aktywny udział.

Zajęcia otwarte w grupie "kaczuszki"

Zajęcia otwarte w grupie "kaczuszki"

2016-04-21 21:37

19 kwietnia odbyły się zajęcia otwarte w gr. "kaczuszki". Dzieci próbowały pomóc biedronce Loli znaleźć kropki. Następnie każdy samodzielnie ubierał biedronkę w odpowiednią liczbę kropek. Na zakończenie dzieci wraz z rodzicami tworzyli własne biedronki. Dziękujemy rodzicom za przybycie i aktywny udział.

Poznajemy ciekawe zawody

Poznajemy ciekawe zawody

2016-04-18 21:57

W ubiegłym tygodniu przedszkolaki z gr. "kaczuszki" poznawały różne zawody i profesje. Oprócz interesujących zajęć w przedszkolu, dzieci odwiedziły sąsiednie zakłady pracy, by z bliska przyjrzeć się, jak wygląda praca w różnych miejscach. Przedszkolaki odwiedziły zakład krawiecki, kolejnego dnia poszły na pocztę, wysłały zaproszenia na zajęcia otwarte. Dowiedziały się jak wygląda praca fryzjerki oraz mechanika. Dziękujemy za miłe przyjęcie przedszkolaków i ciekawe spotkania.

Mała poleczka

Mała poleczka

2016-04-13 22:00

12 kwietnia nasze przedszkolaki wzięły udział w przeglądzie "Mała Poleczka", organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie. Dzieci z grupy "kotki" zdobyły III miejsce w kategorii muzycznej. Dzieci przygotowała pani Agnieszka Zdrzałek, prowadząca zajęcia z rytmiki w naszej placówce. Gratulujemy!

Zajęcia otwarte w grupie "piesków"

Zajęcia otwarte w grupie "piesków"

2016-04-13 21:48

W dniu 8 kwietnia grupa "piesków" gościła na zajęciach rodziców. Tematem dnia były dinozaury, które żyły miliony lat temu. Dzieci miały okazję przenieść się do epoki dinozaurów, poznać ich budowę, zwyczaje oraz środowisko w jakim te gady żyły. Rodzice z kolei na krótką chwilę stali się przedszkolakami i czynnie brali udział w kolorowaniu Jurajskiego Parku. Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy.

Swiatowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu

Swiatowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu

2016-04-02 20:56

1 kwietnia naszą placówkę odwiedziły dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego, w związku z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Dzieci wraz z opiekunami, przyniosły balony w kolorze niebieskim, który symbolizuje solidarność z chorymi na autyzm. Coroczne obchody tego dnia mają zwrócić uwagę na problem zbyt małej i bardzo powierzchownej wiedzy. Czym zatem jest autyzm? Jest tajemniczym zaburzeniem, u podstaw którego leży nieprawidłowa praca mózgu. Osoby z autyzmem mają problemy z mówieniem, postrzeganiem świata, rozumieniem relacji społecznych. Trudno jest nam nawet wyobrazić sobie, że sól jest kwaśna, śnieg parzy, a delikatne głaskanie boli. A tak właśnie może wyglądać świat osoby chorej na autyzm. I nie jest to ani gorsze, ani lepsze rozumienie świata, jest po prostu inne i zasługuje na zrozumienie. Dziękujemy naszym gościom za przybycie i wspólne spędzenie czasu na zabawie.

Strony: | 1 | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | 22 |
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
brak pytań

 
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo