Teatrzyk "Dawid i Goliat"

24 października przedszkolaki z grup: "jeżyki", "myszki" oraz "kotki" wzięły udział w teatrzyku, który odbył się na sali gimnastycznej w szkole. Wspaniałe przedstawienie dwóch aktorów, bardzo zainteresowało dzieci. Tematem była historia króla Dawida, potraktowana humorystycznie i z co najważniejsze, z podejściem do widza- przedszkolaka. Aktorzy za pomocą kilku rekwizytów oczarowali dzieci wspaniałymi piosenkami, rymowankami i kunsztem aktorskiej pracy. Mamy nadzieję, że coraz więcej będzie przedstawień na tak wysokim poziomie aktorskim, przygotowanych z myślą o najmłodszych odbiorcach.