Dożynki na Głożynach

W tym roku kadra naszych nauczycieli wraz z przedszkolakami, wzięła aktywny udział w Dożynkach. Już w kościele nasze przedszkolaki towarzyszyły pani dyrektor podczas Mszy Św., a później wraz z Misiem Uszatkiem oraz całą Gromadką przyjaciół, wyruszyła w "podróż" kolorowym wozem. Humory wszystkim dopisywały i z piosenką na ustach dojechaliśmy pod nasze przedszkole, gdzie rozpoczęła się artystyczna część Dożynek. W tym roku gościem specjalnym był Zespół Folklorystyczny z Ukrainy. Dziewczyny gościły w naszym przedszkolu przez kilka dni, a później zaprezentowały swój repertuar podczas Dożynek.