Rodzinne kolędowanie

Okres od Nowego Roku do Trzech Króli to w naszej tradycji czas składania życzeń noworocznych. Wpisując się w tę tradycję nasze przedszkole zaprosiło rodziców, dziadków przedszkolaków do wspólnego, noworocznego kolędowania. Tego wieczoru była z nami również pani Burmistrz Barbara Magiera oraz pani naczelnik Halina Mizia. Z racji obchodów 20-lecia miasta Radlin, na tą uroczystość zostali zaproszeni również absolwenci naszego przedszkola, którzy zaprezentowali piękne kolędy i pastorałki, a nawet własne kompozycje. Całą uroczystość uświetniły anioły na szczudłach, wprowadzając niebiańską atmosferę i tajemniczy klimat. Dziękujemy wszystkim występującym: przedszkolakom, rodzicom, dziadkom, jak również przybyłym gościom. Dziękujemy Gimnazjum Nr 2 w Wodzisławiu Śl.,za wypożyczenie aniołów oraz pani Katarzynie Miler-Błatoń za opiekę nad szczudlarzami.