Odwiedziny Mikołaja

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził długo oczekiwany gość- Św. Mikołaj. Przedszkolaki od śniadania wyglądały przez okna, by zobaczyć, czy przypadkiem nie widać sań i reniferów Świętego. Kiedy już rozległ się dzwonek wszystkie dzieci bardzo się ucieszyły, że nadszedł ten moment. Mikołaj odwiedzał każdą salę. Dzieci przygotowały różne upominki i występy dla Mikołaja. On sam przywiózł wiele prezentów. Św. Mikołajowi towarzyszył pan Swoboda- fotograf, który zrobił każdemu dziecku zdjęcie. Rodzice będą mogli zakupić je u wychowawców. To był dzień pełen wrażeń. Święty Mikołaju zapraszamy za rok.