Zajęcia otwarte w gr. "kaczuszek"

15 listopada dzieci z grupy kaczuszek w towarzystwie swoich rodziców wybrały się w ciekawą podróż. Na zajęciach otwartych przenieśliśmy się kolejno do krain w których panowały: wiosna, lato, jesień, zima. W każdej z nich na dzieci czekały jakieś zadania. Wiosną zamieniły się w motylki, latem świetnie poradziły sobie z odróżnianiem zdań prawdziwych od fałszywych, jesienią śpiewały piosenkę , a Zimą liczyły i porównywały śnieżynki. Przedszkolaki ze wszystkimi zadaniami poradziły sobie świetnie, a na koniec wraz z rodzicami wykonali pracę plastyczną . Dziękujemy rodzicom za poświęcony czas i przybycie.