Wizyta w MOK Radlin oraz w Urządzie Miasta Radlin

7.11 .2016 w MOK-u w Radlinie wystawiane było przedstawienie "Złoty promyczek " który obejrzeliśmy z przyjemnością , pełne efektów dźwiękowych i wizualnych - dzieci z zapartym tchem oglądały spektakl. Po przedstawieniu dzieci obejrzały zegar słoneczny obok MOK-u i spacerem doszliśmy do Urzędu Miasta , aby spotkać się z panią burmistrz Barbara Magiera. Pani burmistrz przyjęła nas w sali posiedzeń , opowiadała o swojej pracy a także odpowiadała na pytania przedszkolaków . Bawiła się z dziećmi w zabawę paluszkową , a spotkanie skończyło się słodkim lizakiem. Dzieci zadowolone opuściły budynek urzędu i wróciły autobusem do przedszkola .