Zajęcia otwarte w grupie Pieski- 9.11.2016

09.11.2016 odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców z grupy „Piesków”, które odwiedził Czerwony Kapturek. Dzieci przeniosły się w „Świat bajek i baśni”. Ich głównym zadaniem było odgadnąć zagadki o tematyce bajkowej, dopasować odpowiednie rekwizyty do tytułu bajki. „Pieski” doskonale odpowiadały na pytania z bajkowego testu, jak również świetnie dobrały obrazki w pary. Dzieci zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy przy piosenkach o krasnoludkach. Za tak wspaniały udział w zajęciach i znakomitą znajomość bajek Czerwony Kapturek poczęstował całą grupę cukierkami.