Zajęcia otwarte Zajączków 4.11.2016

Podczas zajęć otwartych w grupie „ZAJĄCZKI” rodzice mieli okazję zobaczyć, jak funkcjonują ich pociechy w grupie przedszkolnej, jak wyglądają przykładowe zajęcia dydaktyczne, zabawy ruchowe czy zajęcia plastyczno-muzyczne. Ponadto rodzice mogli zaobserwować jakie wiadomości i umiejętności ich dzieci już opanowały. Była to również okazja do lepszego poznania nas- czyli nauczycielek, naszych metod pracy i kontaktów z maluszkami. Bardzo serdecznie dziękujemy za to, że zechcieli nas Państwo odwiedzić. To bardzo dużo znaczyło dla nas, ale przede wszystkim dla Państwa dzieci, które wprost nie mogły się tych zajęć doczekać  DZIĘKUJEMY!