Teatrzyk "Jak Marysia mała, słonko złapać chciała"

Nasze przedszkole odwiedził teatrzyk „Skrzat” z Krakowa. Dzieci tym razem miały okazję zobaczyć przedstawienie pt. „O tym jak Marysia mała słonko złapać chciała”. W bajkowej scenerii przedszkolaki wędrowały wraz z Marysią w poszukiwaniu słonka, przeżywając przy tym różne przygody. Bohaterce w czasie poszukiwań pomagały siedmiomilowe buty podarowane Marysi przez szewca oraz pan lotnik. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Historia o tym „Jak Marysia mała słonko złapać chciała” pozwoliła nam uwierzyć, że nawet największe marzenia mogą się spełnić, jeśli tylko z całych sił do nich dążymy.