Wycieczka letnia

14 czerwca nasze przedszkolaki wyruszyły na autokarową wycieczkę do Parku Leśnych Niespodzianek w Ustroniu. Na miejscu dzieci zjadły drugie śniadanie i wyruszyły do parku by odkrywać świat zwierząt. Przedszkolaki bardzo żywo reagowały na sarny przechadzające się swobodnie po dróżkach. Dzieci mogły zobaczyć: lamy, szopy, świnie, ptaki drapieżne, sowy, itd. Dla najmłodszych dużą atrakcją była aleja bajkowa z kolei dla starszych przedszkolaków pokaz sów. Nie zabrakło również atrakcji na placu zabaw. Po wysiłku fizycznym dzieci zregenerowały siły, podczas odpoczynku na zielonej trawce, jedząc pyszne pączki. Po obiedzie dzieci z żalem opuściły Ustroń i wróciły do przedszkola. Wszystkie przedszkolaki były bardzo dzielne i świetnie dały sobie radę w terenie.