Festyn Rodzinny

11 czerwca, w sobotę, odbył się Festyn Rodzinny. Od godziny 10.00 na placu przedszkolnym rozbrzmiewała muzyka. Dzieci wraz z Misiem Uszatkiem bawiły się w zabawy prowadzone przez wodzireja. Chętne przedszkolaki mogły zaprezentować się, śpiewając lub mówiąc wierszyk. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: skakanie na dmuchanym zamku, malowanie twarzy,stylizacje fryzur, konkursy sportowe, przejażdżka na motorach oraz na traktorze, pokaz gaszenia pożaru, zwiedzanie wozu policyjnego. Ponadto dzieci z rodzicami mięli możliwość zrobienia zdjęcia w foto budce. Po intensywnej zabawie na uczestników festynu czekała kawiarenka, gdzie można było zakosztować domowych wypieków. Na dzieci zaś czekała wata cukrowa i popcorn.Nasz festyn odwiedziła również Myszka Mini oraz Centruś, który częstował dzieci słodkościami. W porze obiadu można było zjeść kiełbaskę z grila. Te wszystkie przyjemności były możliwe, dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców oraz Straży Miejskiej, Policji, Straży Pożarnej, Śląskiemu Związkowi Motorów "Hanysy". Dziękujemy Wam kochani za ogromne serce i wspaniałą zabawę. Radość naszych dzieci była w tym dniu naszym wspólnym udziałem.