Zajęcia otwarte w grupie "zajączki"

26 kwietnia w grupie Zajączków odbyły się zajęcia otwarte. Rodzice dzięki udziałowi  w zajęciach, mieli możliwość śledzenia postępów własnych dzieci oraz co najważniejsze  zarówno dla Nich jak i dzieci uczestniczyć we wspólnych  działaniach  plastycznych ze swoim dzieckiem.Taka forma wspólnego przebywania w warunkach przedszkolnych pozwoliła Rodzicom stać się aktywnymi uczestnikami procesu edukacyjnego swoich pociech a u Zajączków wzbudziła wiele pozytywnych emocji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie oraz aktywny udział w zajęciach.