Wiosna w poezji dziecięcej

22 marca w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 4 w Wodzisławiu Śląskim, odbył się powiatowy konkurs "Wiosna w poezji dziecięcej". Przedszkolaki próbowały sowich sił w recytacji w dwóch kategoriach wiekowych: 3,4- latki oraz 5,6-latki. Naszą placówkę reprezentowało czworo dzieci, z których każde zdobyło zaszczytne miejsce: w kategorii dzieci młodszych II miejsce zajęła Agnieszka Stacha, III miejsce- Jakub Małozięć. Natomiast w kategorii dzieci starszych I miejsce zajęła Maja Sączek, III miejsce Nikodem Folwarczny. Podczas konkursu recytatorskiego wręczone zostały nagrody z konkursu plastyczno- ekologicznego. W tym konkursie wzięło udział pięcioro naszych przedszkolaków. Wyróżnienie zdobyła Zuzanna Schmidt. Gratulujemy naszym młodym artystom i życzymy im dalszych sukcesów.