Przedszkolaki z wizytą w szkole

W dniach 10 i 11 marca dzieci z grup "kotki" i "pajacyki" były w szkole, na zaproszenie klas pierwszych. Grupa "kotki" odwiedziłą klasę Ib. Tematem były pierwsze oznaki wiosny. Dzieci oglądały zdjęcia roślin na rzutniku, śpiewały po angielsku oraz kolorowały świąteczny obrazek. Kotkom bardzo podobały się zajęcia i chętnie wybiorą się jeszcze raz do szkoły. Po przerwie przedszkolaki spotkały się z panią Henią Skowronek, która pracuje w bibliotece szkolnej. Uczniowie z klasy 6 wykonali krótkie przedstawienie, a pani przeczytała opowiadanie o Misiu Uszatku, po czym założyła kartę i wypożyczyła książkę. Grupa "pajacyki" brała udział w lekcji z klasą Ia, którą prowadzi pani Brodniak. Dzieci udały się na wycieczkę do Krainy Literkowej, w której wraz z pierwszoklasistami bawiły się w literkowe zabawy. Pajacykom szkoła się bardzo spodobała i liczą na kolejne zajęcia.