Wyjazd na przedstawienie "Wigilijna opowieść"

14 grudnia przedszkolaki z grup "pajacyki", "kotki", "myszki" oraz "pieski" pojechały do Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie na bajkowe widowisko "Wigilijna opowieść" w wykonaniu Grupy Artystycznej Przytup. Kolorowe stroje, wspaniałe dekoracje, ciekawe piosenki sprawiły, że widowisko wprowadziło dzieci w nastrój świąteczny. Przedszkolaki bardzo przeżywały losy głównego bohatera Ebenzera Scrooge- egoistycznego samotnika skupionego na zarabianiu pieniędzy, któremu w noc wigiliną ukazuje się duch byłego współpracownika, co zmienia jego dotychczasowe życie.