Zebranie dla rodziców odbędzie się 30.08.2017r. o godz. 17.00

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się dnia 04.09.2017r. Rodzice przyprowadzają dzieci do przedszkola według deklarowanych godzin.
1 września przedszkole kontynuuje nadal dyżur wakacyjny.
Zakończenie roku w baśniowej krainie

2017-06-29 23:03

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tym razem odbyło się ono w tematyce baśniowej. Dzieci z najstarszych grupi wcielili się w role księżniczek oraz rycerzy. Pozostałe przedszkolaki byli gośćmi na balu króla Karola. Podczas uroczystości pani dyrektor w imieniu wszystkich pracowników przedszkola, jak również rodziców pożegnała panią Grażynę Chmiel, która od września przechodzi na emeryturę. Dziękujemy wszystkim rodzicom za owocny rok współpracy.

Rozgrywki sportowe

2017-06-08 22:51

6 czerwca nasze przedszkole wzięło udział w między przedszkolnych rozgrywkach sportowych, na orliku przy PP2 w Radlinie. Drużyna składająca się w większości z przedszkolaków z gr. "kotków" oraz dwóch zawodników z gr. "myszek" zdobyła I miejsce i piękny puchar z logo 20-lecia miasta Radlin. Jest to wspaniała impreza sportowa, w trakcie której wszystkie przedszkolaki świetnie się bawią kibicując. Konkurencje wcale nie należą do najłatwiejszych, a dystanse do pokonania mogłyby przysporzyć kłopotów nie jednemu dorosłemu. GRATULACJE DLA DRUŻYNY PP1

Świętujemy Dzień Dziecka!

2017-06-08 22:42

1 czerwca każda grupa na swój sposób świętowała Dzień Dziecka. Najmłodsze grupy wyszły na piknik, najstarsze pojechały na przedstawienie, a średnie zostały na przedszkolnym placu zabaw i brały udział w konkurencjach sportowych oraz zabawach. Wszystkie przedszkolaki w tym dniu otrzymały bańki oraz tak wyczekane lody :) oraz słodkości. Dziękujemy Radzie Rodziców za miłe niespodzianki dla dzieci.

Dzień rodziny w grupie "kotki"

2017-06-01 22:24

25 maja odbyła się uroczystość dnia rodziny w grupie "kotki". Przedszkolaki z tej grupy przedstawiły dla rodziny program artystyczny oraz wręczyły upominki swoim najbliższym. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Dzień rodziny w grupie "pajacyki"

2017-06-01 22:07

24 maja odbyła się uroczystość dnia rodziny w grupie "pajacyki". Przedszkolaki z tej grupy przedstawiły wiosenny program artystyczny dla swoich rodziców i wręczyli upominki. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Dzień rodziny w grupie "kaczuszki"

2017-06-01 21:52

24 maja odbyła się uroczystość dnia rodziny w gr. "kaczuszki". Przedszkolaki przebrane za biedronki swoim śpiewem i tańcem złożyli rodzicom życzenia. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Dzień rodziny w grupie "myszki"

2017-05-29 22:41

23 maja przedszkolaki z grupy "myszki" zaprosiły swoich rodziców na uroczystość z okazji ich święta. Tym razem dzieci zagrały przedstawienie o małej żabce. Po przedstawieniu dzieci wręczyły upominki i częstowały się słodkimi wypiekami. Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie.

Dzień rodziny w grupie "wiewióreczki"

2017-05-29 22:37

22 maja przedszkolaki z grupy "wiewióreczki" zaprosiły swoich kochanych rodziców na uroczystość. Najpierw dzieci pięknie wystąpiły, wręczyły swoim rodzicom upominki, a następnie częstowały się słodkimi wypiekami. Dziękujemy rodzicom za przybycie.

Dzień rodziny w grupie "zajączki"

2017-05-29 22:33

22 maja przedszkolaki z gr. "zajączki" wystąpiły dla swoich rodziców. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 19 |