DNI OTWARTE
Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni otwarte do naszego przedszkola, które odbędą się:
30 i 31 maja w godz. 9.30-11.30
oraz 15.00-17.00

Teatrzyk profilaktyczny "Największy skarb"

2017-05-12 22:01

11 maja nasze przedszkole odwiedził teatrzyk z Krakowa, który zaprezentował dzieciom przedstawienie pod tytułem "Największy skarb". Aktorzy poprzez komiczne sytuacje i zabawne zwroty nawiązali świetny kontakt z przedszkolakami i przekazali ważną maksymę: największym skarbem jest przyjaźń.

Dzień żółty w przedszkolu

2017-05-12 21:52

9 maja obchodziliśmy w przedszkolu dzień żółty. Choć pogoda za oknem nas nie rozpieszczała, to kolor żółty nas rozgrzewał, bowiem wszystkie przedszkolaki, jak również pracownicy naszego przedszkola ubrani byli w ten ciepły kolor. Wspólnie stworzyliśmy korowód i z piosenką na ustach przeszliśmy przez nasze przedszkole. Dzieci wiwatowały, grały na grzechotkach, śpiewały i wykrzykiwały hasła na cześć koloru żółtego. Następnie w salach każda grupa odbyła zajęcia tematycznie związane z kolorem żółtym.

Konkurs we love English!

2017-05-09 20:48

Nasze przedszkolaki wzięły udział w kolejnej edycji konkursu z j. angielskiego We love English, zorganizowanego przez przedszkole Nr 3 w Radlinie. Dzieci zmagały się z różnymi zadaniami, jednak cały konkurs przebiegał w atmosferze dobrej zabawy. Nasza reprezentacja zdobyła II miejsce. Serdecznie gratulujemy laureatom :)

Zajęcia otwarte w gr. "myszki"

2017-04-27 21:36

27 kwietnia odbyły się zajęcia otwarte w gr. "myszki". Tym razem dzieci wybrały się na magiczną łąkę, na której rozwiązywały różne matematyczne zadania. Następnie dzieci wraz z rodzicami bawiły się do muzyki poważnej w pająka i twórczo pracowały, tworząc motyle, biedronki oraz pszczółki. Dziękuję rodzicom za przybycie, wspaniałą atmosferę w trakcie zajęć i zaangażowanie.

Zajęcia otwarte w gr. "pieski"

2017-04-27 21:30

25 kwietnia odbyły się zajęcia otwarte w gr. "pieski". Dzieci poznały pięć zmysłów. Zadaniem dzieci było odgadnąć różne smaki oraz zapachy za pomocą zmysłów smaku i węchu, jak również rozpoznać przedmioty ukryte w pudełku poprzez dotyk. Wspólnie z rodzicami "Pieski" wykonały grupowe koła sensoryczne.

Zajęcia otwarte w gr. "zajączki"

2017-04-27 21:24

26.04 odbyły się zajęcia otwarte w grupie "ZAJĄCZKI". Tematem zajęć były środki transportu. Dzieci podczas zajęć prezentowały swoją wiedzę na temat różnego rodzaju możliwości podróżowania, pokazując przy okazji, że świetnie opanowały umiejętność sylabowania, segregowania, przeliczania i klasyfikowania. Ponadto zajęcia pokazały, że maluszki chętnie uczą się zabaw i piosenek w językach obcych, nie boja się wyzwań i świetnie ze sobą współpracują. Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym rodzicom i dziadkom za udział w zajęciu, wspólną zabawę, otwartość i wspaniałą atmosferę.

Przedszkolaki z życzeniami w Urzędzie Miasta

2017-04-27 21:15

Zgodnie ze śląską tradycją, nasze najmłodsze przedszkolaki z gr. "zajączki", wybrały się do Urzędu Miasta, aby złożyć życzenia wielkanocne na ręce pani Burmistrz oraz dla wszystkich pracowników Urzędu. Dziewczynki przekazały również ręcznie robione upominki od całej społeczności Gromadki Misia Uszatka.

Zajęcia otwarte w gr. "wiewiórek"

2017-04-23 21:04

21 kwietnia odbyły się zajęcia w gr. "wiewiórek". Przedszkolaki zabrały swoich rodziców w świat bajek. Dziękujemy rodzicom i opiekunom za przybycie i zaangażowanie.

Zajęcia otwarte w gr. "kaczuszek"

2017-04-23 20:55

20 kwietnia odbyły się zajęcia otwarte w gr. "kaczuszek". Tym razem przedszkolaki przeniosły się do krainy zwanej "Figurolandią". W krainie tej czekały na nich zadania związane z figurami geometrycznymi. Dzieci nie tylko uważnie słuchały opowiadania, odgadywały zagadki, ale również wykazały się znajomością niektórych liter i umiejętną współpracą w grupie.

Kominiarz w przedszkolu

2017-04-09 22:17

30 marca zagościł do naszego przedszkola kominiarz, który opowiedział dzieciom o swojej ciekawej pracy. Pogadanka z panem kominiarzem była również podsumowaniem różnych programów ekologicznych promowanych i realizowanych przez naszą placówkę.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 18 |