2017-10-19 22:04

Dzień latawca

2017-10-07 14:36

6 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy dzień latawca. W tym dniu dzieci przyniosły ze sobą kolorowe, przepiękne latawce, z którymi przeszły w korowodzie po całym przedszkolu. Następnie na placu przedszkolnym oraz na parkingu odbyły się pokazy latawców. Cieszymy się, że mimo kapryśnej pogody, udało nam się wyjść na dwór i pobawić z latawcami. Zabawa była wyśmienita o czym świadczyły wypieki na dziecięcych twarzach. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie wspólnie z dziećmi wspaniałych latawców.

Wyjazd na przedstawienie "Królewna Śnieżka"

2017-10-07 14:28

4 października przedszkolaki z grup: "myszki", "kotki" oraz "pieski" pojechały na przedstawienie do Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie. Bajkę "Królewna Śnieżka" zagrali i wyreżyserowali studenci Uniwersytetu III wieku z Wodzisławia Śląskiego. Przepiękne stroje,dekoracje, jak również pasja, z jaką aktorzy grali na scenie spowodowały, że dzieci z zapartym tchem śledziły losy bohaterki i żywo włączały się do aplauzu. Czekamy na kolejne przedstawienie drogich seniorów.

Świętujemy dzień chłopca w przedszkolu

2017-10-02 17:16

29 września w przedszkolu obchodziliśmy dzień chłopca. W każdej grupie dziewczyny obdarowały chłopców własnoręcznymi prezentami. Dodatkowo rodzice zadbali o wspaniałe prezenty dla naszych chłopców. Dziękujemy rodzicom za pomysłowość, zaangażowanie i pomoc w organizacji tego radosnego dnia.

Słoneczny dzień przedszkolaka

2017-09-24 15:27

20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy słoneczny dzień przedszkolaka. Choć pogoda za oknem już raczej jesienna, to w naszym przedszkolu było bardzo słonecznie i ciepło. Wszystkie przedszkolaki ubrane na żółto wiwatowały na cześć słońca i koloru żółtego, śpiewając i wykrzykując hasła. Następnie w salach każda grupa na swój sposób przeżywała to radosne święto. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie żółtych ubrań.

Witaj szkoło!

2017-09-21 17:33

1 września pierwszoklasiści wraz z rodzicami i panią dyrektor przedszkola, przeszli w uroczystym korowodzie do szkoły. Tam od progu przywitała ich pani dyrektor szkoły. Życzymy wszystkim pierwszoklasistom sukcesów i radości z poznawania świata!

Projekt  "Z ekologią na Ty"

Projekt "Z ekologią na Ty"

2017-09-06 11:16

Dożynki na Głożynach

2017-09-05 11:20

W tym roku kadra naszych nauczycieli wraz z przedszkolakami, wzięła aktywny udział w Dożynkach. Już w kościele nasze przedszkolaki towarzyszyły pani dyrektor podczas Mszy Św., a później wraz z Misiem Uszatkiem oraz całą Gromadką przyjaciół, wyruszyła w "podróż" kolorowym wozem. Humory wszystkim dopisywały i z piosenką na ustach dojechaliśmy pod nasze przedszkole, gdzie rozpoczęła się artystyczna część Dożynek. W tym roku gościem specjalnym był Zespół Folklorystyczny z Ukrainy. Dziewczyny gościły w naszym przedszkolu przez kilka dni, a później zaprezentowały swój repertuar podczas Dożynek.

Zakończenie roku w baśniowej krainie

2017-06-29 23:03

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tym razem odbyło się ono w tematyce baśniowej. Dzieci z najstarszych grupi wcielili się w role księżniczek oraz rycerzy. Pozostałe przedszkolaki byli gośćmi na balu króla Karola. Podczas uroczystości pani dyrektor w imieniu wszystkich pracowników przedszkola, jak również rodziców pożegnała panią Grażynę Chmiel, która od września przechodzi na emeryturę. Dziękujemy wszystkim rodzicom za owocny rok współpracy.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 20 |