Święto wszystkich dzieci

2016-06-02 21:17

1 czerwca obchodzimy dzień dziecka. Również w naszym przedszkolu dzieci obchodziły swoje święto. W trakcie porannych zajęć dzieci świętowały w grupach, biorąc udział w zabawach i zawodach sportowych. Pogoda pozwoliła nam na zabawy plenerowe. W tym roku wszystkie dzieci otrzymały słodką niespodziankę- lody. Po obiedzie odwiedziła nas Myszka Mini, która zagościła w każdej grupie, bawiąc i rozweselając nasze przedszkolaki. Życzymy naszym drogim pociechom by ich twarze były zawsze roześmiane a oczy były pełne blasku, jak to miało miejsce dziś.

Międzygminny Turniej Sportowy

2016-06-02 21:03

1 czerwca odbył się Międzygminny Turniej Sportowy dla przedszkolaków. Nasza placówka reprezentowana była przez dzieci z grup "pajacyki", "kotki" oraz "pieski". Na początku imprezy sportowej przedszkolaki prezentowały swoje okrzyki oraz plakaty, przygotowane z tej okazji. Następnie dzieci uczestniczyły w rozgrzewce oraz pięciu konkurencjach sportowych. Zmagania przedszkolaków oceniało jury. Dzieci świetnie się bawiły, poznając przy tym ducha zdrowej rywalizacji. Nasza drużyna zdobyła II miejsce! Serdecznie gratulujemy wszystkim małym sportowcom.

Świętujemy dzień matki w grupie "kaczuszki"

2016-06-01 20:11

25 maja przedszkolaki z gr. "kaczuszki" przedstawiły piękny program artystyczny dla swoich mam: "Na wiosennej łące". Dzieci śpiewem i tańcem wypowiedziały swoje życzenia. Na zakończenie wystąpili tatusiowie ze swoimi córeczkami w układzie tanecznym, przygotowanym przez panią Aleksandrę Dziuba. Była to niespodzianka dla mam i niesamowicie wzruszające przeżycie. Dziękujemy wszystkim tatusiom za zaangażowanie i wspaniały występ, a drogim mamom życzymy wiele radości z wychowywania swoich pociech.

Teatrzyk w bajkowej krainie.

2016-05-30 21:37

30 maja w naszym przedszkolu gościł teatrzyk. Tym razem dzieci poznały historię księżniczki uwięzionej przez złą czarownicę, która została uratowana przez dzielnego giermka. Ciekawe i humorystyczne perypetie bohaterów sprawiły, że dzieci przez zabawę uczyły się właściwych postaw i zachowań.

Świętujemy dzień matki w grupie "zajączki"

2016-05-30 21:26

25 maja przedszkolaki z gr. "zajączki" przedstawiły program artystyczny dla swoich mam. Były wierszyki, tańce i piosenki, a to wszystko wypowiedziane prosto z serca. Dziękujemy drogim mamom za obecność i życzymy wiele radości z wychowywania swoich pociech.

więtujemy dzień matki w grupach "myszki" i "pieski"

2016-05-24 21:45

24 maja przedszkolaki z grup "myszki" oraz "pieski" zaprosiły swoje mamy na przedstawienie "Calineczka". Dzieci przebrane za mieszkańców łąki, opowiedziały przygody małej dziewczynki, która za sprawą wróżki przyszła na świat w kwiatku. Dziękujemy mamom za przybycie i życzymy wiele radości płynącej z wychowywania swoich pociech.

Świętujemy dzień matki w grupie "pajacyki"

2016-05-24 21:32

24 maja przedszkolaki z grupy pajacyki przedstawiły program artystyczny dla swoich mam. W tym roku dzieci przebrane były za postacie bajkowe. Dziękujemy mamom za przybycie i życzymy wszystkiego najlepszego.

Myszki u fryzjera

2016-05-24 21:12

16 maja przedszkolaki z grupy "myszki" odwiedziły zakład fryzjerski. Dzieci miały okazję zobaczyć pracę fryzjerki na modelu, którym został kolega z grupy.Ponadto pani fryzjerka pokazała przedszkolakom ciekawe urządzenia do układania i stylizacji włosów oraz opowiedziała o tym, jak wygląda praca fryzjera.

Piekarz- ciekawy zawód

2016-05-12 21:39

11 maja grupa "kotki" odwiedziła piekarnię "Salomon" pana Mariana Salomona- mistrza piekarnictwa. Dzieci miały możliwość obejrzenia pieca węglowego, sposobu wyrabiania i formowania- bułek, chleba, rogalików. Zobaczyły łopaty, którymi wkłada się pieczywo do pieca. Ponadto obserwowały urządzenia do mieszania ciasta, magazyny na mąkę, lodówki na dodatki- nutellę, twaróg. Miały również możliwość obserwowania maszyny do krojenia chleba. Na zakończenie na dzieci czekała niespodzianka- każde dziecko otrzymało kołaczyk i bułkę maślaną. Dziękujemy panu Salomonowi za miłe przyjęcie.

Wizyta pani farmaceutki

2016-05-12 21:32

10 maja grupę "myszki" odwiedziła pani Hanna Małozięć, która na co dzień pracuje jako farmaceutka. Pani Hania opowiedziała dzieciom o swoim zawodzie i przyniosła wiele ciekawych rekwizytów, które można zakupić w aptece. Dzieci kruszyły moździerzem tabletki, przyklejały plastry na rany, uczyły się, jak należy bandażować głowę. Dowiedziały się też, do czego służy glukometr i czym jest cukrzyca. Dziękujemy pani Hani za ciekawe zajęcia.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ... | 20 |