Wszystkim przedszkolakom oraz ich rodzinom,
życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia!
Teatrzyk w bajkowej krainie.

2016-05-30 21:37

30 maja w naszym przedszkolu gościł teatrzyk. Tym razem dzieci poznały historię księżniczki uwięzionej przez złą czarownicę, która została uratowana przez dzielnego giermka. Ciekawe i humorystyczne perypetie bohaterów sprawiły, że dzieci przez zabawę uczyły się właściwych postaw i zachowań.

Świętujemy dzień matki w grupie "zajączki"

2016-05-30 21:26

25 maja przedszkolaki z gr. "zajączki" przedstawiły program artystyczny dla swoich mam. Były wierszyki, tańce i piosenki, a to wszystko wypowiedziane prosto z serca. Dziękujemy drogim mamom za obecność i życzymy wiele radości z wychowywania swoich pociech.

więtujemy dzień matki w grupach "myszki" i "pieski"

2016-05-24 21:45

24 maja przedszkolaki z grup "myszki" oraz "pieski" zaprosiły swoje mamy na przedstawienie "Calineczka". Dzieci przebrane za mieszkańców łąki, opowiedziały przygody małej dziewczynki, która za sprawą wróżki przyszła na świat w kwiatku. Dziękujemy mamom za przybycie i życzymy wiele radości płynącej z wychowywania swoich pociech.

Świętujemy dzień matki w grupie "pajacyki"

2016-05-24 21:32

24 maja przedszkolaki z grupy pajacyki przedstawiły program artystyczny dla swoich mam. W tym roku dzieci przebrane były za postacie bajkowe. Dziękujemy mamom za przybycie i życzymy wszystkiego najlepszego.

Myszki u fryzjera

2016-05-24 21:12

16 maja przedszkolaki z grupy "myszki" odwiedziły zakład fryzjerski. Dzieci miały okazję zobaczyć pracę fryzjerki na modelu, którym został kolega z grupy.Ponadto pani fryzjerka pokazała przedszkolakom ciekawe urządzenia do układania i stylizacji włosów oraz opowiedziała o tym, jak wygląda praca fryzjera.

Piekarz- ciekawy zawód

2016-05-12 21:39

11 maja grupa "kotki" odwiedziła piekarnię "Salomon" pana Mariana Salomona- mistrza piekarnictwa. Dzieci miały możliwość obejrzenia pieca węglowego, sposobu wyrabiania i formowania- bułek, chleba, rogalików. Zobaczyły łopaty, którymi wkłada się pieczywo do pieca. Ponadto obserwowały urządzenia do mieszania ciasta, magazyny na mąkę, lodówki na dodatki- nutellę, twaróg. Miały również możliwość obserwowania maszyny do krojenia chleba. Na zakończenie na dzieci czekała niespodzianka- każde dziecko otrzymało kołaczyk i bułkę maślaną. Dziękujemy panu Salomonowi za miłe przyjęcie.

Wizyta pani farmaceutki

2016-05-12 21:32

10 maja grupę "myszki" odwiedziła pani Hanna Małozięć, która na co dzień pracuje jako farmaceutka. Pani Hania opowiedziała dzieciom o swoim zawodzie i przyniosła wiele ciekawych rekwizytów, które można zakupić w aptece. Dzieci kruszyły moździerzem tabletki, przyklejały plastry na rany, uczyły się, jak należy bandażować głowę. Dowiedziały się też, do czego służy glukometr i czym jest cukrzyca. Dziękujemy pani Hani za ciekawe zajęcia.

Święto strażaka

2016-05-12 21:21

6 maja nasze przedszkolaki odwiedziły strażaków z okazji ich święta. Dzieci złożyły życzenia i wręczyły upominki. Strażacy pokazali dzieciom wóz strażacki, ubrania strażackie oraz sprzęt gaśniczy. Kochani strażacy dziękujemy Wam za trud waszej ciężkiej i niebezpiecznej pracy.

Wizyta w przychodni lekarskiej

2016-05-05 21:14

29 kwietnia przedszkolaki z gr. "kotki" odwiedziły przychodnię zdrowia. Była to wizyta kończąca tematykę tygodnia o zdrowiu. Pan doktor Zaik oprowadził dzieci po przychodni i przypomniał zasady dbania o zdrowie.

Zajęcia otwarte w grupie "kotki"

2016-05-05 21:04

27 kwietnia w gr. "kotki" odbyły się zajęcia otwarte. Tym razem tematem zajęć były eksperymenty z wodą. Przedszkolaki przeprowadzały doświadczenia i sprawdzały, które substancje rozpuszczają się w wodzie, a które nie. Ponadto dzieci były świadkami ciekawych doświadczeń z octem, solą i drożdżami. Dziękujemy rodzicom za przybycie.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ... | 19 |