Wszystkim przedszkolakom oraz ich rodzinom,
życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia!
Dzień przedszkolaka

2016-09-26 22:20

20 września wszystkie przedszkolaki obchodziły swoje święto. W każdej grupie dzieci brały udział w zabawach oraz zawodach sportowych. Szczególne zadania czekały na pierwszorocznych przedszkolaków. W tym dniu był balonowy zawrót głowy, tańce połamańce i wiele słodkich atrakcji, a z dziecięcych twarzy nie schodził uśmiech :)

Zabawy w ogrodzie przedszkolnym

2016-09-04 21:53

Witamy wszystkich przedszkolaków. Miesiąc wrzesień to czas adaptacji dzieci do nowego otoczenia, nowych zasad funkcjonowania, poznawania kolegów i koleżanek. W tym trudnym okresie dzieci mogą bawić się w zakątku Misia Uszatka, czyli na nowym, przedszkolnym placu zabaw, który rozbrzmiewa radością.

Witaj szkoło!

2016-09-04 21:39

1 września absolwenci Gromadki Misia Uszatka zgromadzili się pod murami naszego przedszkola, by razem z panią dyrektor Grażyną Gatnar, uroczyście przejść do szkoły. Tam miało miejsce przekazanie dzieci pani dyrektor Krzyśków. Życzymy wszystkim pierwszoklasistom samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy i radości płynącej z poznawania świata.

Zakończenie roku

2016-06-29 22:44

28 czerwca na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 3 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków oraz ich rodziców. Tematem przewodnim przedstawienia była wiosna na łące. Uroczystość poprowadzili Kret- Nikodem Folwarczny oraz Biedronka- Agnieszka Stacha. Każda z grup zaprezentowała się w tańcu lub piosence. Uwieńczeniem przedstawienia był wspólny taniec. Dziękujemy rodzicom za liczny udział. Słowa podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców, która przez cały rok dbała, by nie zabrakło atrakcji dla dzieci w naszym przedszkolui. DZIĘKUJEMY

Wycieczka letnia

2016-06-16 21:01

14 czerwca nasze przedszkolaki wyruszyły na autokarową wycieczkę do Parku Leśnych Niespodzianek w Ustroniu. Na miejscu dzieci zjadły drugie śniadanie i wyruszyły do parku by odkrywać świat zwierząt. Przedszkolaki bardzo żywo reagowały na sarny przechadzające się swobodnie po dróżkach. Dzieci mogły zobaczyć: lamy, szopy, świnie, ptaki drapieżne, sowy, itd. Dla najmłodszych dużą atrakcją była aleja bajkowa z kolei dla starszych przedszkolaków pokaz sów. Nie zabrakło również atrakcji na placu zabaw. Po wysiłku fizycznym dzieci zregenerowały siły, podczas odpoczynku na zielonej trawce, jedząc pyszne pączki. Po obiedzie dzieci z żalem opuściły Ustroń i wróciły do przedszkola. Wszystkie przedszkolaki były bardzo dzielne i świetnie dały sobie radę w terenie.

Festyn Rodzinny

2016-06-14 21:03

11 czerwca, w sobotę, odbył się Festyn Rodzinny. Od godziny 10.00 na placu przedszkolnym rozbrzmiewała muzyka. Dzieci wraz z Misiem Uszatkiem bawiły się w zabawy prowadzone przez wodzireja. Chętne przedszkolaki mogły zaprezentować się, śpiewając lub mówiąc wierszyk. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: skakanie na dmuchanym zamku, malowanie twarzy,stylizacje fryzur, konkursy sportowe, przejażdżka na motorach oraz na traktorze, pokaz gaszenia pożaru, zwiedzanie wozu policyjnego. Ponadto dzieci z rodzicami mięli możliwość zrobienia zdjęcia w foto budce. Po intensywnej zabawie na uczestników festynu czekała kawiarenka, gdzie można było zakosztować domowych wypieków. Na dzieci zaś czekała wata cukrowa i popcorn.Nasz festyn odwiedziła również Myszka Mini oraz Centruś, który częstował dzieci słodkościami. W porze obiadu można było zjeść kiełbaskę z grila. Te wszystkie przyjemności były możliwe, dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców oraz Straży Miejskiej, Policji, Straży Pożarnej, Śląskiemu Związkowi Motorów "Hanysy". Dziękujemy Wam kochani za ogromne serce i wspaniałą zabawę. Radość naszych dzieci była w tym dniu naszym wspólnym udziałem.

Święto wszystkich dzieci

2016-06-02 21:17

1 czerwca obchodzimy dzień dziecka. Również w naszym przedszkolu dzieci obchodziły swoje święto. W trakcie porannych zajęć dzieci świętowały w grupach, biorąc udział w zabawach i zawodach sportowych. Pogoda pozwoliła nam na zabawy plenerowe. W tym roku wszystkie dzieci otrzymały słodką niespodziankę- lody. Po obiedzie odwiedziła nas Myszka Mini, która zagościła w każdej grupie, bawiąc i rozweselając nasze przedszkolaki. Życzymy naszym drogim pociechom by ich twarze były zawsze roześmiane a oczy były pełne blasku, jak to miało miejsce dziś.

Międzygminny Turniej Sportowy

2016-06-02 21:03

1 czerwca odbył się Międzygminny Turniej Sportowy dla przedszkolaków. Nasza placówka reprezentowana była przez dzieci z grup "pajacyki", "kotki" oraz "pieski". Na początku imprezy sportowej przedszkolaki prezentowały swoje okrzyki oraz plakaty, przygotowane z tej okazji. Następnie dzieci uczestniczyły w rozgrzewce oraz pięciu konkurencjach sportowych. Zmagania przedszkolaków oceniało jury. Dzieci świetnie się bawiły, poznając przy tym ducha zdrowej rywalizacji. Nasza drużyna zdobyła II miejsce! Serdecznie gratulujemy wszystkim małym sportowcom.

Świętujemy dzień matki w grupie "kaczuszki"

2016-06-01 20:11

25 maja przedszkolaki z gr. "kaczuszki" przedstawiły piękny program artystyczny dla swoich mam: "Na wiosennej łące". Dzieci śpiewem i tańcem wypowiedziały swoje życzenia. Na zakończenie wystąpili tatusiowie ze swoimi córeczkami w układzie tanecznym, przygotowanym przez panią Aleksandrę Dziuba. Była to niespodzianka dla mam i niesamowicie wzruszające przeżycie. Dziękujemy wszystkim tatusiom za zaangażowanie i wspaniały występ, a drogim mamom życzymy wiele radości z wychowywania swoich pociech.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... | 19 |