Aktualności

NOWA STRONA INTERNETOWA


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. ADRES NOWEJ STRONY TO :

radlin.online/pp1

 


regulamin_konkursu_plastycznego.pdf

Zajęcia otwarte w gr. "wiewiórek"

Zajęcia otwarte w gr. "wiewiórek"

2017-04-23 21:04

21 kwietnia odbyły się zajęcia w gr. "wiewiórek". Przedszkolaki zabrały swoich rodziców w świat bajek. Dziękujemy rodzicom i opiekunom za przybycie i zaangażowanie.

Zajęcia otwarte w gr. "kaczuszek"

Zajęcia otwarte w gr. "kaczuszek"

2017-04-23 20:55

20 kwietnia odbyły się zajęcia otwarte w gr. "kaczuszek". Tym razem przedszkolaki przeniosły się do krainy zwanej "Figurolandią". W krainie tej czekały na nich zadania związane z figurami geometrycznymi. Dzieci nie tylko uważnie słuchały opowiadania, odgadywały zagadki, ale również wykazały się znajomością niektórych liter i umiejętną współpracą w grupie.

Kominiarz w przedszkolu

Kominiarz w przedszkolu

2017-04-09 22:17

30 marca zagościł do naszego przedszkola kominiarz, który opowiedział dzieciom o swojej ciekawej pracy. Pogadanka z panem kominiarzem była również podsumowaniem różnych programów ekologicznych promowanych i realizowanych przez naszą placówkę.

"Kotki" na zajęciach w szkole

"Kotki" na zajęciach w szkole

2017-04-09 22:12

przedszkolaki z gr. "kotki" uczestniczyły w lekcji klasy II. To już kolejna wizyta kotków w szkole. Dzieci wspólnie rozwiązywały zadania i wykonywały prace plastyczne. Takie spotkania mają na celu lepsze przygotowanie przedszkolaków do wejścia w świat szkolnych obowiązków.

"Zajączki" u fotografa

"Zajączki" u fotografa

2017-04-09 22:05

Nasza najmłodsza grupa odwiedziła zakład fotograficzny pani Kariny Kubica. Przedszkolaki mogły przyjrzeć się pracy fotografa i zobaczyć różne sprzęty optyczne.

Powitanie wiosny

Powitanie wiosny

2017-03-23 21:01

21 marca wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane na zielono, na cześć wiosny! W tym dniu dzieci przemaszerowały na około przedszkola wiwatując i śpiewając o wiośnie. Następnie wszystkie marzanny zostały uroczyście spalone, pod okiem czujnych strażaków. Żegnaj zimo, witaj wiosno!!!

Swiętujemy Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Swiętujemy Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

2017-03-01 21:57

Od 21 do 25 lutego w naszym przedszkolu odbyły się występy z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały się w programie artystycznym dla swoich drogich dziadków. Po występie i słodkim poczęstunku dziadkowie bawili się ze swoimi wnukami w zabawy przedszkolne. Dziękujemy wszystkim babciom oraz dziadkom za przybycie na uroczystość i zabawę.

Szaro buro...ale u nas nie ponuro!

Szaro buro...ale u nas nie ponuro!

2017-02-11 21:41

9 lutego w naszym przedszkolu królował kolor szary. Wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane w mysi kolor. To już kolejny z tematycznych dni kolorów w naszej placówce. Dzieci świetnie się bawiły wykrzykując hasła na cześć koloru szarego i śpiewając piosenki. Również prace plastyczne wykonane były w kolorze szarym. W tym dniu dzieci miały okazję zobaczyć przedstawienie z cyklu "Muzyczne podróże". Tym razem aktorzy przedstawili w bardzo humorystyczny sposób pracę na kopalni. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w życie przedszkola.

Balik

Balik

2017-02-06 21:29

2 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal przebierańców. Wszyscy przedszkolacy, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przemienili się w postacie bajkowe. Przedszkole rozbrzmiewało muzyką i zabawą. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów dla dzieci.

Rodzinne kolędowanie

Rodzinne kolędowanie

2017-01-08 17:44

Okres od Nowego Roku do Trzech Króli to w naszej tradycji czas składania życzeń noworocznych. Wpisując się w tę tradycję nasze przedszkole zaprosiło rodziców, dziadków przedszkolaków do wspólnego, noworocznego kolędowania. Tego wieczoru była z nami również pani Burmistrz Barbara Magiera oraz pani naczelnik Halina Mizia. Z racji obchodów 20-lecia miasta Radlin, na tą uroczystość zostali zaproszeni również absolwenci naszego przedszkola, którzy zaprezentowali piękne kolędy i pastorałki, a nawet własne kompozycje. Całą uroczystość uświetniły anioły na szczudłach, wprowadzając niebiańską atmosferę i tajemniczy klimat. Dziękujemy wszystkim występującym: przedszkolakom, rodzicom, dziadkom, jak również przybyłym gościom. Dziękujemy Gimnazjum Nr 2 w Wodzisławiu Śl.,za wypożyczenie aniołów oraz pani Katarzynie Miler-Błatoń za opiekę nad szczudlarzami.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 22 |
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
brak pytań

 
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo