DNI OTWARTE
Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni otwarte do naszego przedszkola, które odbędą się:
30 i 31 maja w godz. 9.30-11.30
oraz 15.00-17.00

Wizyta w MOK Radlin oraz w Urządzie Miasta Radlin

2016-11-14 16:22

7.11 .2016 w MOK-u w Radlinie wystawiane było przedstawienie "Złoty promyczek " który obejrzeliśmy z przyjemnością , pełne efektów dźwiękowych i wizualnych - dzieci z zapartym tchem oglądały spektakl. Po przedstawieniu dzieci obejrzały zegar słoneczny obok MOK-u i spacerem doszliśmy do Urzędu Miasta , aby spotkać się z panią burmistrz Barbara Magiera. Pani burmistrz przyjęła nas w sali posiedzeń , opowiadała o swojej pracy a także odpowiadała na pytania przedszkolaków . Bawiła się z dziećmi w zabawę paluszkową , a spotkanie skończyło się słodkim lizakiem. Dzieci zadowolone opuściły budynek urzędu i wróciły autobusem do przedszkola .

Zajęcia otwarte w grupie Pieski- 9.11.2016

2016-11-14 16:12

09.11.2016 odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców z grupy „Piesków”, które odwiedził Czerwony Kapturek. Dzieci przeniosły się w „Świat bajek i baśni”. Ich głównym zadaniem było odgadnąć zagadki o tematyce bajkowej, dopasować odpowiednie rekwizyty do tytułu bajki. „Pieski” doskonale odpowiadały na pytania z bajkowego testu, jak również świetnie dobrały obrazki w pary. Dzieci zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy przy piosenkach o krasnoludkach. Za tak wspaniały udział w zajęciach i znakomitą znajomość bajek Czerwony Kapturek poczęstował całą grupę cukierkami.

Dzień barw narodowych. 10.11.2016

2016-11-10 20:24

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w przedszkolu odbyło się wiele zajęć dla dzieci rozwijających wiedzę na temat Polski. Wychowankowie przedszkola zapoznawali się z polskimi symbolami narodowymi – flagą, godłem, hymnem. Dzieci brały czynny udział w zabawach muzyczno-tanecznych, zajęciach plastycznych. Podsumowaniem tych działań był „Dzień Biało- Czerwony”. Z tej okazji rodzice, z dużym zaangażowaniem, przygotowali dzieci stroje w barwach narodowych, wykazując się pomysłowością i kreatywnością.

Zajęcia otwarte w grupie Myszek 8.11.2016

2016-11-10 19:16

8 listopada odbyły się zajęcia otwarte w grupie Myszek. Przedszkolaki bawiły się parasolami, ozdabiając je i przeliczając na nich różne elementy. Największą radość sprawiła dzieciom wspólna zabawa przy piosence "Rain, go away!". Dziękuje rodzicom za przybycie i zaangażowanie

Zajęcia otwarte Zajączków 4.11.2016

2016-11-08 21:37

Podczas zajęć otwartych w grupie „ZAJĄCZKI” rodzice mieli okazję zobaczyć, jak funkcjonują ich pociechy w grupie przedszkolnej, jak wyglądają przykładowe zajęcia dydaktyczne, zabawy ruchowe czy zajęcia plastyczno-muzyczne. Ponadto rodzice mogli zaobserwować jakie wiadomości i umiejętności ich dzieci już opanowały. Była to również okazja do lepszego poznania nas- czyli nauczycielek, naszych metod pracy i kontaktów z maluszkami. Bardzo serdecznie dziękujemy za to, że zechcieli nas Państwo odwiedzić. To bardzo dużo znaczyło dla nas, ale przede wszystkim dla Państwa dzieci, które wprost nie mogły się tych zajęć doczekać  DZIĘKUJEMY!

Zajęcia otwarte w grupie Wiewiórek 8.11.2016

2016-11-08 20:40

Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym możemy zobaczyć, jak funkcjonuje nasze dziecko w grupie przedszkolnej, jakie ma problemy i trudności. 8 listopada Wiewiórki bawiły się ze swoimi Mamusiami i Tatusiami, którzy mimo wielu obowiązków przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Rodzice mieli możliwość obserwacji swojego dziecka w trakcie zajęć i zabaw rozwijających umiejętności matematyczne. Dziękujemy serdecznie rodzicom, że tak licznie uczestniczyli w zajęciu.

Teatrzyk "Jak Marysia mała, słonko złapać chciała"

2016-11-08 20:36

Nasze przedszkole odwiedził teatrzyk „Skrzat” z Krakowa. Dzieci tym razem miały okazję zobaczyć przedstawienie pt. „O tym jak Marysia mała słonko złapać chciała”. W bajkowej scenerii przedszkolaki wędrowały wraz z Marysią w poszukiwaniu słonka, przeżywając przy tym różne przygody. Bohaterce w czasie poszukiwań pomagały siedmiomilowe buty podarowane Marysi przez szewca oraz pan lotnik. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Historia o tym „Jak Marysia mała słonko złapać chciała” pozwoliła nam uwierzyć, że nawet największe marzenia mogą się spełnić, jeśli tylko z całych sił do nich dążymy.

Deptanie kapusty

2016-10-27 21:08

Za oknem jesień w pełni, a nasze przedszkole wypełnił wesoły gwar i śmiech przedszkolaków. Jak co roku odwiedziła nas pani Wanda Miler by opowiedzieć dzieciom o naszych regionalnych tradycjach związanych z robieniem zapasów na zimę. Dzieci wysłuchały jak dawniej nasze babcie i mamy przygotowywały zapasy, a następnie chętne przedszkolaki mogły deptać kapustę. Był to czas radości i wspólnej zabawy. Dziękujemy pani Wandzie za poświęcony czas i zapraszamy za rok!

2016-10-15 22:02

Nauczyciel prowadzi za rękę, otwiera umysł, kształtuje przyszłość. 14 października w naszej placówce obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Dziękujemy Radzie Rodziców za złożone życzenia i ręcznie zrobione upominki. Współpraca z Wami drodzy rodzice, napawa nas radością i daje wiele dobrej energii do codziennej pracy. Dziękujemy.

Dzień pomarańczowy w przedszkolu

2016-10-09 21:43

7 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu DZIEŃ POMARAŃCZOWY. Przedszkolaki wiwatowały na cześć koloru pomarańczowego, maszerując korytarzami przedszkola. Następnie każda grupa świętowała w swojej sali, wyciskając sok z pomarańczy i biorąc udział w zawodach sportowych.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 18 |