Spotkania wigilijne

2016-12-22 21:12

21 grudnia odbyły się spotkania wigilijne w pozostałych grupach. Dzieci przedstawiły program artystyczny, po czym wspólnie kolędowały wraz z rodzicami i częstowały się słodkimi, świątecznymi przysmakami. Dziękujemy rodzicom za przybycie.

Spotkania wigilijne

2016-12-20 21:39

20 grudnia odbyły się spotkania wigilijne w następujących grupach: "wiewiórkach", "pajacykach" oraz "myszkach". Dzieci przedstawiły rodzicom historię Narodzin Dzieciątka Jezus. Mamy nadzieję, że taka forma spotkania, przy śpiewie kolęd i słodkim poczęstunku pozwoli nam wspaniale przygotować się, do najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy rodzicom za przybycie.

Przedszkolaki z życzeniami w Urzędzie

2016-12-17 21:46

Przedszkolacy wybrali się z wizytą do Pani Burmistrz oraz pracowników Urzędu Miasta Radlin i złożyli życzenia Bożonarodzeniowe od całej Gromadki Misia Uszatka. Dzieci odwiedziły również księdza proboszcza, życząc mu Błogosławionych Świąt.

Pieczenie ciasteczek

2016-12-17 21:35

Mikołaj na sportowo

2016-12-10 21:23

8 grudnia po raz kolejny odbyła się impreza sportowa organizowana przez MOSiR w Radlinie: "Mikołaj na sportowo". W tym roku nasze przedszkole reprezentowała grupa "pieski" z panią Sabiną Kiermaszek. Dzieci uczestniczyły w wielu konkurencjach "rywalizując" z grupami z pozostałych radlińskich przedszkoli. Ta impreza to dobra okazja do sprawdzenia sprawności fizycznej dzieci na hali sportowej. To również możliwość prezentowania dzieciom od najmłodszych lat zachowań fair play.

Odwiedziny Mikołaja

2016-12-10 21:12

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził długo oczekiwany gość- Św. Mikołaj. Przedszkolaki od śniadania wyglądały przez okna, by zobaczyć, czy przypadkiem nie widać sań i reniferów Świętego. Kiedy już rozległ się dzwonek wszystkie dzieci bardzo się ucieszyły, że nadszedł ten moment. Mikołaj odwiedzał każdą salę. Dzieci przygotowały różne upominki i występy dla Mikołaja. On sam przywiózł wiele prezentów. Św. Mikołajowi towarzyszył pan Swoboda- fotograf, który zrobił każdemu dziecku zdjęcie. Rodzice będą mogli zakupić je u wychowawców. To był dzień pełen wrażeń. Święty Mikołaju zapraszamy za rok.

Kiermasz Świąteczny

2016-12-03 22:33

Przed nami najpiękniejszy okres świąteczny, z tej okazji zapraszamy do zakupu ręcznie robionych ozdób świątecznych, wykonanych przez rodziców, dziadków, jak również pracowników naszego przedszkola. Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w ten świąteczny projekt.

Spotkanie z górnikiem

2016-12-03 22:08

W okresie barbórkowym w naszym przedszkolu odbyły się w każdej z grup spotkania z górnikiem, w trakcie których dzieci mogły bliżej poznać ciekawą pracę górnika. Z okazji Barbórki, życzymy wszystkim górnikom opieki Św. Barbary i szczęśliwie przepracowanych dni.

Uroczysty dzień misia

2016-11-26 21:57

25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy urodziny Misia Uszatka. Z tej okazji zaprosiliśmy zacnych gości i odegraliśmy przedstawienie. Swoją obecnością zaszczycili nas: pani Burmistrz Barbara Magiera, pani naczelnik Halina Mizia, pan Henryk Brachmański, pan Jan Swoboda, pani dyrektor SP 3 Danuta Krzyśków oraz panie dyrektor pozostałych radlińskich przedszkoli. Ponadto przybyła do nas grupa przedszkolna z Godowa wraz z opiekunami. Na początku imprezy zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursu plastycznego "Miś Uszatek- mały ekolog", po czym odbyło się jesienne przedstawienie w trakcie którego, Miś Uszatek przyjął do Gromadki nową grupę "wiewióreczek", jak również nowych pracowników przedszkola. Uwieńczeniem świętowania był poczęstunek wspaniałym tortem. Dziękujemy przybyłym gościom za obecność i wspaniałą zabawę. Już dziś zapraszamy na kolejne urodziny za rok!

Wycieczka na KWK "Marcel"

2016-11-22 20:39

21 listopada przedszkolaki z grup "pajacyki" i "myszki" odwiedziły kopalnię "Marcel". Na miejscu dzieci przywitał pan Ludosław Kowalski, który zaprowadził nas do najciekawszych miejsc znajdujących się na powierzchni kopalni. I tak dzieci mogły zobaczyć "serce" kopalni, pełne magicznych światełek i guzików. To z tego miejsca monitorowane jest wydobycie węgla. Następnie dzieci zobaczyły łaźnie oraz oddział ratowniczy. Wiele radości sprawiły przedszkolakom zwiedzanie wozu strażackiego i karetki pogotowia. Na zakończenie wycieczki czekała na dzieci słodka niespodzianka. Serdecznie dziękujemy panu Ludosławowi za zaproszenie i umożliwienie zwiedzania części kopalni.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 20 |