NOWA STRONA INTERNETOWA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. ADRES NOWEJ STRONY TO :

radlin.online/pp1

regulamin_konkursu_plastycznego.pdf

Witaj szkoło!

2017-09-21 17:33

1 września pierwszoklasiści wraz z rodzicami i panią dyrektor przedszkola, przeszli w uroczystym korowodzie do szkoły. Tam od progu przywitała ich pani dyrektor szkoły. Życzymy wszystkim pierwszoklasistom sukcesów i radości z poznawania świata!

Projekt  "Z ekologią na Ty"

Projekt "Z ekologią na Ty"

2017-09-06 11:16

Dożynki na Głożynach

2017-09-05 11:20

W tym roku kadra naszych nauczycieli wraz z przedszkolakami, wzięła aktywny udział w Dożynkach. Już w kościele nasze przedszkolaki towarzyszyły pani dyrektor podczas Mszy Św., a później wraz z Misiem Uszatkiem oraz całą Gromadką przyjaciół, wyruszyła w "podróż" kolorowym wozem. Humory wszystkim dopisywały i z piosenką na ustach dojechaliśmy pod nasze przedszkole, gdzie rozpoczęła się artystyczna część Dożynek. W tym roku gościem specjalnym był Zespół Folklorystyczny z Ukrainy. Dziewczyny gościły w naszym przedszkolu przez kilka dni, a później zaprezentowały swój repertuar podczas Dożynek.

Zakończenie roku w baśniowej krainie

2017-06-29 23:03

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tym razem odbyło się ono w tematyce baśniowej. Dzieci z najstarszych grupi wcielili się w role księżniczek oraz rycerzy. Pozostałe przedszkolaki byli gośćmi na balu króla Karola. Podczas uroczystości pani dyrektor w imieniu wszystkich pracowników przedszkola, jak również rodziców pożegnała panią Grażynę Chmiel, która od września przechodzi na emeryturę. Dziękujemy wszystkim rodzicom za owocny rok współpracy.

Rozgrywki sportowe

2017-06-08 22:51

6 czerwca nasze przedszkole wzięło udział w między przedszkolnych rozgrywkach sportowych, na orliku przy PP2 w Radlinie. Drużyna składająca się w większości z przedszkolaków z gr. "kotków" oraz dwóch zawodników z gr. "myszek" zdobyła I miejsce i piękny puchar z logo 20-lecia miasta Radlin. Jest to wspaniała impreza sportowa, w trakcie której wszystkie przedszkolaki świetnie się bawią kibicując. Konkurencje wcale nie należą do najłatwiejszych, a dystanse do pokonania mogłyby przysporzyć kłopotów nie jednemu dorosłemu. GRATULACJE DLA DRUŻYNY PP1

Świętujemy Dzień Dziecka!

2017-06-08 22:42

1 czerwca każda grupa na swój sposób świętowała Dzień Dziecka. Najmłodsze grupy wyszły na piknik, najstarsze pojechały na przedstawienie, a średnie zostały na przedszkolnym placu zabaw i brały udział w konkurencjach sportowych oraz zabawach. Wszystkie przedszkolaki w tym dniu otrzymały bańki oraz tak wyczekane lody :) oraz słodkości. Dziękujemy Radzie Rodziców za miłe niespodzianki dla dzieci.

Dzień rodziny w grupie "kotki"

2017-06-01 22:24

25 maja odbyła się uroczystość dnia rodziny w grupie "kotki". Przedszkolaki z tej grupy przedstawiły dla rodziny program artystyczny oraz wręczyły upominki swoim najbliższym. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Dzień rodziny w grupie "pajacyki"

2017-06-01 22:07

24 maja odbyła się uroczystość dnia rodziny w grupie "pajacyki". Przedszkolaki z tej grupy przedstawiły wiosenny program artystyczny dla swoich rodziców i wręczyli upominki. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Dzień rodziny w grupie "kaczuszki"

2017-06-01 21:52

24 maja odbyła się uroczystość dnia rodziny w gr. "kaczuszki". Przedszkolaki przebrane za biedronki swoim śpiewem i tańcem złożyli rodzicom życzenia. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 22 |