Zebranie dla rodziców odbędzie się 30.08.2017r. o godz. 17.00

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się dnia 04.09.2017r. Rodzice przyprowadzają dzieci do przedszkola według deklarowanych godzin.
1 września przedszkole kontynuuje nadal dyżur wakacyjny.
Jesienne biegi przełajowe za nami

2013-09-22 21:42

22 września w Parku Leśnym na Obszarach odbyły się jesienne biegi przełajowe, zorganizowane przez MOSiR. Nasze przedszkole reprezentowane było przez dzieci z grupy "kotki": Bartek Szewczyk, Nadia Hibner, Tymek Huwer, Wojtek Gielnik. Z grupy "pieski": Sebastian Raczyński, Rafał Kubica. Z grupy "zajączki" najmłodszy uczestnik biegu Kamil Gielnik. Wojciech Gielnik zdobył III miejsce. Gratulujemy wszystkim, którzy wykazali się sportowym duchem walki. Dziękujemy serdecznie rodzicom za zaangażowanie.

Teatrzyk "Z kulturą na Ty"

2013-09-22 21:30

19 września nasze przedszkole odwiedził teatr, który zagrał dla naszych przedszkolaków przedstawienie o dobrych manierach. Śmieszna czarownica oraz mieszkańcy lasu uczeni byli kultury przez leśniczego. Były to świetne lekcje również dla naszych najmłodszych. Mamy nadzieję, że czarodziejskie słowa: proszę, przepraszam, dziękuję na zawsze zagoszczą w słowniku przedszkolaka.

Żegnaj przedszkole- witaj szkoło!

2013-09-03 16:46

1 września pani dyrektor uroczyście pożegnała naszych absolwentów.Niektórym łezka się w oku zakręciła na myśl o pięknych chwilach spędzonych w przedszkolu...ale teraz nadszedł czas szkoły! Książka i zeszyt wołają!!! Dzieci wraz ze swoimi rodzicami, trzymając rogi obfitości, uroczyście przemaszerowały do szkoły. Życzymy Wam kochane dzieci sukcesów w zdobywaniu wiedzy i radości z odkrywania piękna świata. opracowała: mgr Katarzyna Glenc

Pożegnanie przedszkola- grupa Kotków

2013-07-03 12:41

28 czerwca przedszkolaki z gr. kotków pożegnały przedszkole. Dziękujemy rodzicom za współpracę z przedszkolem, a dzieciom życzymy sukcesów w szkole.

Zakończenie roku w grupie Pajacyków

2013-07-03 12:40

27 czerwca odbyło się zakończenie roku w gr. pajacyków. Dzieci śpiewem i piosenką pożegnały kolegów. Sześciolatkom, które idą do pierwszej klasy życzymy sukcesów w nauce, a na przedszkolaków czekamy we wrześniu.

Zakończenie roku u Zajączków

2013-07-03 12:39

28 czerwca odbyło się zakończenie roku w gr. zajączków. Dziękujemy rodzicom za cały rok współpracy z przedszkolem. Życzymy dzieciom wspaniałych wakacji. Czekamy na was we wrześniu. Pani Kasia Glenc i pani Ewelina Dziwoki

Zakończenie roku w grupie Piesków

2013-07-03 12:38

27 czerwca przedszkolaki z gr. piesków pożegnały przedszkole. Mamy nadzieję, że miło będą wspominać czas spędzony w przedszkolu.

Wyciecieczka do Chlebowej Chaty

2013-07-03 11:48

26 czerwca odbyła się wycieczka do Chlebowej Chaty w Górkach Małych. Była to wycieczka edukacyjna. Dzieci poznały podstawowe zboża, zapoznały się z procesem powstawanie masła i twarogu, mogły usłyszeć jak uzyskujemy miód. Ponadto dzieci miały okazję zobaczyć prawdziwe maszyny rolne. Przedszkolaki same wypiekały podpłomyki, które następnie degustowały z miodem lub swojskim masłem. Następnie przejechaliśmy do Ochab, gdzie skorzystaliśmy z gościnności pana sołtysa Macieja Bieńka, który użyczył nam obiektu sportowego, gdzie mogliśmy zjeść ciepły posiłek na świeżym powietrzu. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Przedszkola Publicznego w Ochabach. Dzieci zwiedziły sale i bawiły się na placu. Nasze przedszkolaki zaprosiły tamtejsze dzieci na rewizytę. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie, a owocem tej wycieczki będzie wspólna przyjaźń. /tekst: Katarzyna Glenc/

Wizyta Straży Miejskiej

2013-06-03 18:36

To już kolejne spotkanie z pracownikami Straży Miejskiej. Tym razem dotyczyło ono bezpiecznego poruszania się na rowerze. Dzieci zostały zapoznane z prawidłowym wyposażeniem rowerzysty. Jak powinien wyglądać prawidłowo przygotowany do jazdy rowerzysta, o czym powinien pamiętać...to wszystko stanowiło temat pogadanki z przedszkolakami. Na zakończenie Strażnicy wygrawerowali numery na rowerkach dzieci. Dziękujemy panom ze Straży Miejskiej za przybycie, a rodzicom za zaangażowanie.

Strony: | 1 | ... | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |