Aktualności

NOWA STRONA INTERNETOWA


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. ADRES NOWEJ STRONY TO :

radlin.online/pp1

 


regulamin_konkursu_plastycznego.pdf

Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

2014-09-23 08:12

Grupa, Pajacyków, Kotków oraz Piesków wybrały się z wizytą do biblioteki gdzie pani czytała im "Przygody Rybki Mini Mini". Ponadto dzieci miały okazję do rozwoju swoich zdolności manualnych i wyobraźni.

Praca i zabawa ZAJĄCZKÓW

Praca i zabawa ZAJĄCZKÓW

2014-09-15 17:25

Pierwsze dni w przedszkolu najmłodszej grupy zajączków to nie tylko zabawa ale również praca :)

Pokaz auta ciężarowego

Pokaz auta ciężarowego

2014-06-19 20:59

18 czerwca na plac przedszkolny przyjechał samochód ciężarowy firmy SCANIA. Sprzedawca tych aut, jednocześnie ojciec przedszkolaka, zaproponował by dzieci mogły zwiedzić samochód i dowiedzieć się więcej na jego temat. Największą frajdę mieli chłopcy , którzy z wypiekami wsiadali za kierownicę. Dziękujemy panu Staińskiemu oraz firmie Scania oddział w Gliwicach za ciekawą prelekcję.

Teatr Moralitet w przedszkolu

Teatr Moralitet w przedszkolu

2014-06-09 22:42

6 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu teatr Moralitet, który poprzez bajkową fabułę, w humorystyczny sposób, zachęcał dzieci do jedzenia warzyw i owoców oraz zdrowego trybu życia. Teatr wystąpił dla dzieci dzięki inicjatywie Urzędu Gminy Radlin i został przez Urząd opłacony.

Festyn Gromadki Misia Uszatka

Festyn Gromadki Misia Uszatka

2014-06-08 21:58

5 czerwca na placu przedszkolnym odbył się festyn dla przedszkolaków, ich rodzin oraz okolicznych mieszkańców. Od godziny 15.00 dzieci mogły skakać na dmuchanym zamku, bawić się w kąciku plastycznym, pomalować twarz według własnego pomysłu lub zrobić ciekawą fryzurę. Na głodnych gości czekały upieczone kiełbaski serwowane przez nasze kucharki, chleb ze swojskim smalcem i kwaszonym ogórkiem. Przy stolikach można było raczyć się domowymi wypiekami, kawą i herbatą. Ciekawym pomysłem było stoisko rozmaitości, na którym można było zakupić ręcznie robioną biżuterię. Wśród atrakcji wymienić należy pokaz mody retro, w którym wzięły udział dzieci wraz z mamami. Pomysłowość i oryginalność modelek przeszła oczekiwania jury. Dzieci mogły podziwiać pokaz walk formacji Ronin, uczestniczyć w pokazie gaszenia pożaru, przygotowanym przez Straż Pożarną z Głożyn. Atrakcji było więcej. Dzięki uprzejmości grupy motocyklistów "Hanysy" z Pszowa, dzieci miały okazję zobaczyć różne rodzaje motorów, a co najważniejsze mogły się na nich przejechać! Gośćmi festynu byli funkcjonariusze ze Straży Miejskiej, którzy nie przelękli się tak ogromnej grupy przedszkolaków. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwała również policja. Nasi najmłodsi mogli zaprezentować się publiczności w czasie konkursu piosenki. Nie zabrakło również słodkości- każde dziecko, dzięki uprzejmości państwa Nawrat, otrzymało bon na watę cukrową lub popcorn. Czas zabawy dzieciom umilał "Świerszcz Filip", który częstował dzieci cukierkami. Dziękujemy wszystkim, którzy uświetnili naszą imprezę swoim udziałem. Bardzo serdeczne podziękowania składamy paniom z Rady Rodziców, wszystkim mamom za słodkie wypieki, panu Robertowi Szindler wraz z formacją Ronin, panu Mariuszowi Małozięć, Straży Pożarnej w Głożynach, Grupie motocyklistów "Hanysy" z Pszowa, sponsorowi "Kasa" Stefczyka, pani Barbarze Krypczyk, panu Jackowi Blinda, firmie przewozowej Mirosław Wardęga, państwu Magdalenie i Jackowi Piontek, pani Elżbiecie Kubiniok, panu Robertowi Zając, panu Jerzemu Salwiczek za udostępnienie grila, pani Weronice Kozielskiej. Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji festynu. Mamy nadzieję, że festyn był udany i zapraszamy za rok!

Dzień matki w grupie "kotki"

Dzień matki w grupie "kotki"

2014-05-29 21:07

27 maja przedszkolaki z grupy "kotki" zaprosiły swoje mamy na uroczystość z okazji ich święta. Dzieci przedstawiły program o tematyce żeglarskiej. Dziękujemy wszystkim mamom za przybycie.

Dzień mamy i taty w grupie "pieski"

Dzień mamy i taty w grupie "pieski"

2014-05-29 21:01

Przedszkolaki z grupy "pieski" również zaprosiły swoich kochanych rodziców na uroczystość przedszkolną. Dzieci zatańczyły krakowiaka i odśpiewały wiele piosenek o rodzinie. Poprzez program artystyczny podziękowały rodzicom za włożony trud w ich wychowanie.

Dzień mamy i taty w grupie "pajacyki"

Dzień mamy i taty w grupie "pajacyki"

2014-05-29 20:53

26 maja pięciolatki z grupy "pajacyki" zaprosiły swoich rodziców na uroczystość przedszkolną. Dzieci poprzez dialogi z baśni podziękowały rodzicom za ich codzienny trud i wychowanie. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie i wspólną zabawę.

Dzień mamy i taty w grupie "zajączki"

Dzień mamy i taty w grupie "zajączki"

2014-05-29 20:48

26 maja najmłodsze przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców na przedszkolną uroczystość. Dzieci poprzez wiersze, tańce i piosenki wypowiedziały słowa wdzięczności i miłości.

Wycieczka do "Krainy Kropka"

Wycieczka do "Krainy Kropka"

2014-05-23 22:45

22 maja wszystkie grupy z naszego przedszkola udały się na wycieczkę letnią do Bielska- Białej, do "Krainy Kropka", gdzie dzieci miały okazję samodzielnie przyrządzać pizzę. Podczas gdy jedna grupa uczyła się tajników przygotowania ciasta, druga bawiła się w figloraju. Kolejnym etapem wycieczki były zabawy na unijnym placu zabaw w Ochabach oraz obiad. Słonko i dobry humor nie opuszczały nas nawet na chwilę. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych małych kucharzy.

Strony: | 1 | ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
brak pytań

 
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo