NOWA STRONA INTERNETOWA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. ADRES NOWEJ STRONY TO :

radlin.online/pp1

regulamin_konkursu_plastycznego.pdf

Zajęcia otwarte

2015-11-11 14:01

W listopadzie w naszym przedszkolu odbywają się zajęcia otwarte dla rodziców i opiekunów naszych przedszkolaków. W jakim celu organizowane są takie zajęcia? Otóż naszej placówce zależy na tym, by rodzice zobaczyli jak dziecko zaaklimatyzowało się w grupie rówieśniczej, jak sobie radzi w przedszkolu. Poza tym stwarzamy okazję by rodzice i dzieci mogli spotkać się w przestrzeni przedszkolnej. Zabawa na dywanie, wspólny śpiew, czy taniec daje dzieciom ogromną radość i satysfakcję. Rodzice przychodząc na zajęcia pokazują swoim pociechom, że są dla nich ważne. Dziękujemy rodzicom i opiekunom, którzy już odpowiedzieli na zaproszenie i przybyli na zajęcia. Wasze zaangażowana postawa jest budująca.

Kiszenie kapusty

2015-10-29 14:46

27 października w naszym przedszkolu odbyło się deptanie kapusty. Zima za pasem, a więc najwyższy czas robić zapasy. Zaproszone panie Wanda oraz Irena opowiedziały dzieciom, jak dawniej ludzie robili zapasy i w jaki sposób przygotowywali się do zimy. Choć dziś coraz więcej ludzi rezygnuje z tej tradycji, to my ją kultywujemy i przekazujemy naszym najmłodszym. Dziękujemy paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za coroczne spotkanie i poświęcony czas.

2015-10-18 17:09

Nauczyciel prowadzi za rękę, otwiera umysł, kształtuje przyszłość. 14 października w naszej placówce obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Dzieci z grupy "myszki" zaśpiewały i zatańczyły dla naszych drogich nauczycieli oraz pracowników przedszkola. Życzymy wszystkim wytrwałości i radości płynącej z przekazywania wiedzy.

Sok marchwiowy pyszny jest i zdrowy

2015-10-04 14:50

W grupie "myszek" w czwartek od rana było wielkie zamieszanie. Każdy przyniósł do przedszkola jabłko i marchewkę. Najpierw była krótka degustacja i konkurs: czy to marchew? czy jabłuszko? Następnie mycie, obieranie ze skórki i w końcu wyciskanie soku. Soczek wszystkim bardzo smakował. Przedszkolaki dobrze wiedzą, że marchew i jabłko są bogate w witaminy, dlatego chętnie je zjadają i śpiewają: "witaminki dla chłopczyka i dziewczynki, wszyscy mamy dziarskie minki, bo zjadamy witaminki."

Dzień chłopca

2015-09-30 21:45

Dziś dzień chłopca, a zatem wszystkim kochanym chłopcom życzymy: samych słodkości, jak najszybszych samochodów, najciekawszych przygód, wesołych zabaw z super dziewczynami w przedszkolnych murach. Dziękujemy Radzie Rodziców za zakupienie podarunków dla chłopców i słodkości dla dziewczynek.

Dzień marchewki!

2015-09-26 21:42

"Pajacyki" obchodziły dzień marchewki. Przedszkolaki dowiadywały się jak ważna dla zdrowia jest marchew. Dzieci kolorowały sylwetki marchewek, rozwiązywały zagadki w końcu przegryzały marchew. Nie mogło również zabraknąć soku z marchwi, który jest pyszny i zdrowy. Od dziś zamiast chipsów- krążki z marchewki.

Kotki pieką ciasto

2015-09-26 20:55

W "kotkach" praca wre! Dzieci przygotowywały ciasto i ucierały jabłka na jabłecznik. Było rozbijanie jajek, sypanie składników do miski i mieszanie mikserem pod czujnym okiem pani, aby było bezpiecznie. Ciasto wyszło! Palce lizać....wszystko zjedzone. Kolejnego dnia dzieci suszyły owoce: banany, śliwki i jabłka.

Dzień przedszkolaka

2015-09-21 18:37

21 września był w naszym przedszkolu dniem szczególnym, gdyż obchodziliśmy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Świętowanie rozpoczęło się od wesołego przemarszu. Wszystkie przedszkolaki śpiewając i grając na instrumentach maszerowały po całym budynku, wiwatując na cześć przedszkola. Następnie wszystkie grupy zaprezentowały się koleżankom i kolegom w popisach wokalnych. W końcu świętowanie przeniosło się do sal, gdzie każda grupa na swój sposób celebrowała ten dzień. Dziękujemy rodzicom, którzy wsparli naszą inicjatywę i pomogli nam w organizacji imprezy. K. Glenc

Teatrzyk "Dyzio Leniuszek"

2015-09-14 20:56

14 września w naszym przedszkolu odbył się teatrzyk. Aktorzy w bardzo humorystyczny sposób przekazywali przedszkolakom rady na temat kulturalnego zachowania. Zabawne scenki przedstawiały negatywne cechy bohatera Dyzia Leniuszka, których nie należy powielać.

Strony: | 1 | ... | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | ... | 22 |